Звернення громадян

       

Звернення громадян

Як подати звернення до Головного управління ДСНС України в Одеській області

Письмове звернення у паперовій формі надсилається засобами поштового зв’язку на адресу: ГУ ДСНС України в Одеській області, м. Одеса, вул. Прохоровська, 6, 65091 або подається особисто до Головного управління (м. Одеса, вул. Прохоровська, 6).

При поданні звернення громадянином через уповноважену ним особу, повноваження її повинні бути оформлені відповідно до чинного законодавства.

Електронне звернення – письмове звернення з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку надсилається на визначену адресу електронної пошти ГУ ДСНС України в Одеській області - [email protected] 

Для подання усних звернень до ДСНС за допомогою засобів телефонного зв’язку необхідно звертатися за безкоштовними номерами телефонів 1545 (урядова «гаряча лінія» цілодобово) та 1536 («гаряча лінія» МВС у робочі дні та час).

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.