Рятувальники спільно з працівниками Служби у справах дітей та Центром соціальних служб провели інформаційно- роз'яснювальну роботу серед вразливих категорій населення

clock
20.11.2023 13:07

 Справжня цінність життя та майна починає цінуватись у той момент, коли ми стикаємося з можливістю його втрати. В такі миті стає очевидним, що найважливіше - це безпека. 
Так, рятувальники  спільно з працівниками Служби у справах дітей та Центром соціальних служб  провели  інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення. Це важливий етап у запобіганню виникненні пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Фахівці ДСНС нагадали  людям основні правила пожежної безпеки у побуті. Найбільше пожеж виникає вдома, тому необхідно дотримуватися наступних правил: слідкувати за  справністю електромережі, справністю печей та інших обігрівальних приладів. Правила безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів та підозрілих предметів - це ще одна важлива навичка. Важливо не торкатися їх та негайно повідомляти Службу порятунку 101 про їх наявність.
Пам'ятайте, що знання і дотримання правил пожежної безпеки є гарантією вашої безпеки.

Схожі матеріали