Контраст
Шрифт

Одеса: Андрій БАХМЕТЬЄВ - заступник начальника однієї з пожежних частин міста Одеси.

clock
11.02.2024 11:19

Андрій БАХМЕТЬЄВ - заступник начальника однієї з пожежних частин міста Одеси.
За 13 років в лавах ДСНС найскладнішим випробуванням Андрія стала пожежа в центрі міста, де горів коледж. Тоді на його очах загинув наш колега - Сергій Шатохін. Андрій був одним з перших хто прибув на місце виклику і багато годин, не мавши і секунди на відпочинок, ліквідовував цю пожежу.
З початком повномасштабної війни Андрій був на багатьох ліквідаціях наслідків ворожих обстрілів. - «Ніколи не забуду, як взимку минулого року росія намагалась знищити наші енергетичні підприємства, щоб залишити Одесу без світла і тепла, ми залучались на один з таких прильотів, але через тривогу та загрозу повторного обстрілу довго не могли потрапити на об’єкт. Там загинув один чоловік, який просто не встиг добігти до укриття. Ми знайшли його понівечене тіло біля самого входу. Він намагався врятуватися».
«А ще згадую цей Новий Рік, який зустрічали з хлопцями в машині, прямуючи на один з «прильотів» по багатоповерхівці Одеси. Їхали, поки над нами щось збивали, бо ще була тривога, але ми все одно прямували на місце, тому що могла бути велика кількість постраждалих у тому будинку через пожежу, яка швидко розповсюджувалася і могла перекинутися на інші квартири. На місці ми швидко все ліквідували, але врятувати вдалось не усіх людей, один хлопець загинув ще до нашого приїзду», - згадує Андрій.
На питання: "Що плануєте робити після закінчення війни?" Андрій скромно відповідає, що хоче відправитись в подорож по Україні. "У нас є багато на що подивитись, головне, щоб був мир".

       

Схожі матеріали