Контраст
Шрифт

На засіданні комісії ТЕБ і НС обговорено питання протидії пожежам внаслідок спалювання рослинності, та запобігання загибелі і травмуванню людей на пожежах

clock
24.03.2023 14:37

В Одеській обласній державній адміністрації відбулось чергове засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в якій взяли участь рятувальники.
Необережне поводження з вогнем, спалювання залишків рослинності та інші такі випадки наносять значні матеріальні та екологічні збитки, і можуть призвести до непередбачених наслідків, тому серед важливих питань, які розглянули на засіданні - запобігання та протидія масовим пожежам рослинності, в тому числі екосистем на території Одещини.
Наразі здійснюється робота по виконанню комплексного плану дій Одеської обласної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад щодо захисту населених пунктів, природних екосистем та сільгоспугідь у весняно-літнійпожежоекбезпечний період 2023 року.
Рятувальники всебічно борються з проблемою пожеж рослинності, починаючи з профілактичних заходів, завершуючи вже безпосередньо ліквідацією таких пожеж. Але поки українці не стануть свідомими і не відмовляться від варварського способу - спалювання рослинності, пожежі і надалі отруюватимуть наше здоров’я та життя.
ФОТО: Одеська обласна державна адміністрація

   

Схожі матеріали