Контраст
Шрифт

Ізмаїльський район: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання спільно з Національною поліцією, службою екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

clock
18.09.2023 17:00

За легендою в адмінбудівлі Ізмаїльського районного відділу поліції відбулось влучання ракети.До прибуття підрозділів ДСНС, співробітники поліції оперативно і злагоджено провели першочергові дії при виникненні надзвичайної ситуації. В першу чергу, співробітниками поліції було вжито заходи зі сповіщення Служби порятунку, евакуації людей та персоналу у безпечну зону, гасіння вогню первинними засобами пожежогасіння.
Прибувши на місце події, рятувальники провели розвідку і виявили загорання та руйнування конструкцій внаслідок ракетного удару. Першочерговим завданням для ДСНС стало рятування і евакуація людей з-під завалів на місці події. Для ліквідації пожежі вогнеборцями було здійснено бойове розгортання та подано 2 стволи на ліквідацію пожежі.
Одягнувши засоби індивідуального захисту органів дихання та зору рятувальники зайшли в задимлене приміщення для евакуації потерпілих у визначене безпечне місце для надання допомоги постраждалим працівниками медичної служби.

 

  

 

 

 

 

Головне управління ДСНС України в Одеській області

Схожі матеріали