ГоловнаДіяльністьОсвіта і наукаМетодич матеріалиЗвіти за результатами науково-дослідних робіт за напрямом реагування на надзвичайні ситуації
 Версія для друку

Звіт про науково-дослідну роботу: “Розробка рекомендацій щодо проведення аварійно-рятувальних робіт на залізничному транспорті”.

Звіт про науково-дослідну роботу: “Розробка рекомендацій щодо проведення аварійно-рятувальних робіт на авіаційному транспорті”.

Звіт про науково-дослідну роботу: “Закономірності діяльності рятувальників при проведені аварійно-рятувальних робіт на станціях метрополітену”.

Звіт про науково-дослідну роботу: “Підвищення ефективності роботи рятувальників в засобах індивідуального захисту”.

Звіт про науково-дослідну роботу: “Проведення аналізу та досліджень ефективності проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з подальшим розробленням посібника “Аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи”.

Звіт про науково-дослідну роботу: “Провести дослідження та розробити Довідник керівника гасіння пожежі”.

Звіт про науково-дослідну роботу: “Написання та підготовка до друку навчального посібника “Пожежна тактика”.

Звіт про науково-дослідну роботу: “Розробка рекомендацій щодо підвищення рівня індивідуальної безпеки особового складу піротехнічних підрозділів при вилученні, транспортуванні та знищенні вибухонебезпечних предметів”.

Звіт про науково-дослідну роботу: “Розробка методики діагностування та прогнозування залишкового ресурсу напірних пожежних рукавів”.

Звіт про науково-дослідну роботу: “Розробка методики проведення аварійно-рятувальних робіт в обмеженому просторі газодимозахисниками”.

Звіт про науково-дослідну роботу: “Провести дослідження з визначення шляхів підвищення ефективності експлуатації пожежних рукавів у підрозділах Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України”.

    Твіт