ГоловнаБізнесуЛіцензуванняТехнічний адміністратор ЄДР .
 Версія для друку

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 31.05.2016 № 1565/5 "Питання адміністрування Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" з 01 липня 2016 року технічним адміністратором Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі - Реєстр) визначено державне підприємство "Національні інформаційні системи" (далі - ДП "НАІС").

З огляду на вищевикладене, державне підприємство "Інформаційно-ресурсний центр" (далі - ДП "ІРЦ", Підприємство) повідомляє про припинення дії укладених із Підприємством договорів щодо доступу до Реєстру.

Інформацію щодо умов та порядку укладення з ДП "НАІС" договорів з організації доступу до Реєстру буде розміщено на офіційному веб-сайті ДП "НАІС" http://www.nais.gov.ua/.

У той же час, звертаємо увагу, що у перехідний період, до моменту укладення з ДП "НАІС" нових договорів щодо організації доступу до Реєстру, ДП "ІРЦ" буде забезпечено безперервний доступ користувачів до вказаного Реєстру.

 

 
 
    Твіт