ГоловнаДіяльністьМіжнародна діяльністьМіжнародні навчанняСпільне навчання ДСНС України та НАТО
 Версія для друку

Спільні міжнародні навчання ДСНС України та НАТО із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій UKRAINE-2015

Впродовж 21-25 вересня 2015 року на Львівщині відбулися спільні  міжнародні навчання ДСНС України та НАТО із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій UKRAINE-2015

Навчання відбулися в рамках річної національної програми співробітництва Україна - НАТО на 2015 рік, з метою подальшого поглиблення співробітництва між Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Північноатлантичним альянсом у сфері цивільного захисту населення, відпрацювання порядку взаємодії під час запобігання та реагування на надзвичайні ситуації природного і техногенного характеру.

Загалом під час польових навчань рятувальники усіх країн-учасників практикувалися у проведенні рятувальних операцій, залученні пожежних, рятувальних, медичних підрозділів та формування радіаційного, хімічного і біологічного захисту. Також рятувальників навчали правилам надсилання запиту для залучення міжнародної допомоги.

В районі надзвичайної ситуації учасники тренувань вправлялися у розгортанні пересувного пункту управління, містечка життєзабезпечення та мобільного госпіталю для постраждалого населення.

Для організації проведення навчань, в ДСНС України було створено Штаб з підготовки до проведення спільних міжнародних навчань ДСНС та НАТО - “Україна 2015”.


ПРЕСА ПРО НАС

    Твіт