ГоловнаОстанні новини16 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

В українських закладах освіти стартували інтерактивні уроки в рамках акції «День з поліцейським та рятівником»

Опубліковано: 16.09.2021, 06:00

Відсьогодні в Україні стартували інформаційно-профілактичні заходи «День з поліцейським та рятівником», під час яких поліцейські та надзвичайники пояснюватимуть школярам правила безпечної поведінки на дорозі, алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій, а також демонструватимуть зразки спеціальної техніки та спецзасоби. 

Вже сьогодні співробітники Служби порятунку та Національної поліції завітали до учнів ЗОШ № 6 м. Слов’янська, що на Донеччині. Для дітей підготували корисну лекцію, під час якої нагадали основні правила безпеки життєдіяльності. Крім того, хлопчики та дівчатка отримали унікальну можливість дізнатися безліч цікавої інформації про особливості роботи надзвичайників. Вогнеборці продемонстрували учням пожежно-рятувальний та аварійно-рятувальний автомобілі, спеціальне обладнання та бойовий одяг. Діти щиро подякували своїм надзвичайним гостям за корисну та цікаву інформацію, а також пообіцяли неухильно дотримуватися правил безпеки.

дон_1.jpgдон.jpg4444.jpg888.jpg

Водночас, на Сумщині, в містах Ромни, Лебедині та Шостці вогнеборці та поліцейські навідалися до місцевих загальноосвітніх шкіл. Під час проведення заходу було відпрацьовано заходи з евакуації дітей з приміщення на випадок надзвичайної ситуації під час навчального процесу. Також рятувальники поспілкувались з дітьми стосовно небезпек осіннього періоду – це і пічне опалення і вибухонебезпечні предмети. Насамкінець працівники ДСНС продемонстрували роботу пожежної автоцистерни з ліквідації умовного загоряння. Також всім присутнім було роздано інформаційні пам’ятки з алгоритмом дій у найпоширеніших надзвичайних ситуаціях.

сум_1.jpgсум.jpg

Для вихованців садочку «Снігуронька» у м. Біла Церква, на Київщині, та учнів Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів сьогоднішній день також розпочався із зустрічі з рятувальниками та поліцейськими. Фахівці ДСНС в ігровій формі розповіли основні правила безпеки життєдіяльності. Наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки в побуті, під час відпочинку, розповіли про небезпеку, яку таїть в собі вогонь, та окреслили основні правила поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій. Також нагадали про порядок дій під час евакуації та до яких наслідків призводять пустощі дітей з вогнем. А щоб дітлахам було цікаво та захоплююче, в практичній частині для допитливої малечі влаштували справжній майстер-класс: діти мали змогу відчути себе справжніми рятувальниками, примірявши бойовий одяг та поуправлятися з вогнегасником, ліквідувавши умовну пожежу.

ки.jpgки_1.jpg

Подібну превентивну роботу надзвичайники та поліцейські провели зі школярами НВО №1 у м. Кропивницький. Так, у рамках інтерактивного уроку “День з поліцейським та рятувальником”, учні мали змогу ознайомитись із пожежно-рятувальним автомобілем та його оснащенням, спробувати разом з рятувальником подати воду, поспілкуватися з бійцями Служби порятунку про безпеку життєдіяльності. А ще під час інтерактивного уроку діти познайомилися з собакою-рятувальником та дізнались, яку роботу він виконує під час рятувальних операцій.

кіро.JPGкіро_1.JPG

Рятувальники, працівники поліції та освітяни наголошують на необхідності проведення таких заходів, оскільки навички безпечної поведінки, отримані дітьми зараз, можуть в подальшому убезпечити їх від непоправного та допоможуть зберегти життя.


   
Останні новини
16 Вересня07:19 Білгород-Дністровський район: рятувальники провели акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти”
16 Вересня07:09 Одещина: продовжується вакцинація рятувальників від гострої респіраторної хвороби COVID-19
16 Вересня07:01 Одеська область: рятувальники провели пізнавальний захід для першокласників
16 Вересня06:00 В українських закладах освіти стартували інтерактивні уроки в рамках акції «День з поліцейським та рятівником»
14 Вересня06:09 Подільський район: до рятувальників завітали маленькі гості
13 Вересня19:40 Одещина: рятувальники отримали гуманітарну допомогу від міжнародної благодійної організації
13 Вересня07:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
13 Вересня06:00 Одеська область: рятувальники проводять профілактичні рейди щодо безпечного відпочинку біля водойм
12 Вересня07:34 Денис Монастирський презентував пріоритетні напрями діяльності МВС
11 Вересня07:02 Одещина: рятувальники провели тактико-спеціальне навчання
10 Вересня05:44 Подільський район: рятувальники провели рейд у житловому секторі щодо попередження виникнення пожеж в природних екосистемах
8 Вересня07:19 Одещина: рятувальники проводять профілактичні рейди, щоб застерегти людей від небезпеки на воді
6 Вересня07:18 «Загублені в безкінечному просторі катакомб»
6 Вересня06:36 В Одеських рятувальників з робочим візитом перебувають колеги із Республіки Польща
4 Вересня07:20 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
Останні новини