ГоловнаОстанні новини12 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

Денис Монастирський презентував пріоритетні напрями діяльності МВС

Опубліковано: 12.09.2021, 07:34

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський озвучив ключові проєкти, які впроваджуватимуться за його керівництва.

Зокрема, під час презентації пріоритетних напрямів та проєктів МВС, очільник відомства повідомив про створення європейського хаба авіаційної безпеки.

“Минулого року ми стали свідками масштабних пожеж по всій території України. Уже цьогоріч побачили, як подібні пожежі стались в Туреччині та Греції. На щастя, нам вдалось відправити туди наших рятувальників і допомогти зупинити лихо. Згодом у нас з президентом виникла ідея створення європейського хаба авіаційної безпеки”, - сказав Денис Монастирський.

За словами очільника МВС, його створення передбачає, зокрема, побудову Ситуаційного центру моніторингу, який аналізуватиме супутникові термознімки. Отримана інформація дасть змогу ліквідовувати стихію на ранній стадії. Таким чином можна буде попередити до 90% пожеж, ліквідувавши їх місцевими силами.

«Ми хочемо, як мінімум, подвоїти кількість літаків, які працюють на пожежах - це літаки АН-32п. Для цієї мети будуть задіяні наші українські потужності, літаки будуть переобладнувати на пожежні і крім потреб України, ми бачимо можливість, в тому числі на комерційній основі, допомагати сусіднім країнам», - зауважив Денис Монастирський.

юю.jpg

Також, міністр внутрішніх справ повідомив, що до кінця 2023 року по всій території держави у рамках проєкту «Єдиний аеромедичний простір» цілодобово чергуватимуть гелікоптери.

«Єдиний аеромедичний простір – це єдиний вимір порятунку людського життя, який дозволить швидко доставляти особу, яка травмована, до лікарні. Це проєкт, який також передбачає розвиток трансплантології, адже, якщо пацієнт і донор знаходяться в різних регіонах, на сьогодні забезпечити трансплантаційну процедуру надзвичайно важко. Аеромедичний простір передбачає покриття всієї України, пацієнт зможе бути доставлений до будь-якої точки за 45 хвилин, а радіус чергування – 250 км», - сказав очільник МВС.

ьь.jpg

Окрім цього, він повідомив, що планується розширення проєкту добровільних пожежних команд.

«Наразі функціонує 1200 підрозділів місцевої пожежної охорони та близько 1180 добровільних пожежних команд. Необхідно створити ще 1600. Проєкт є актуальним для сільської місцевості, де за статистикою щороку відбувається близько 40 тисяч пожеж», - сказав очільник МВС.

 

За матеріалами Департаменту комунікації МВС України


   
Останні новини
16 Вересня07:19 Білгород-Дністровський район: рятувальники провели акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти”
16 Вересня07:09 Одещина: продовжується вакцинація рятувальників від гострої респіраторної хвороби COVID-19
16 Вересня07:01 Одеська область: рятувальники провели пізнавальний захід для першокласників
16 Вересня06:00 В українських закладах освіти стартували інтерактивні уроки в рамках акції «День з поліцейським та рятівником»
14 Вересня06:09 Подільський район: до рятувальників завітали маленькі гості
13 Вересня19:40 Одещина: рятувальники отримали гуманітарну допомогу від міжнародної благодійної організації
13 Вересня07:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
13 Вересня06:00 Одеська область: рятувальники проводять профілактичні рейди щодо безпечного відпочинку біля водойм
12 Вересня07:34 Денис Монастирський презентував пріоритетні напрями діяльності МВС
11 Вересня07:02 Одещина: рятувальники провели тактико-спеціальне навчання
10 Вересня05:44 Подільський район: рятувальники провели рейд у житловому секторі щодо попередження виникнення пожеж в природних екосистемах
8 Вересня07:19 Одещина: рятувальники проводять профілактичні рейди, щоб застерегти людей від небезпеки на воді
6 Вересня07:18 «Загублені в безкінечному просторі катакомб»
6 Вересня06:36 В Одеських рятувальників з робочим візитом перебувають колеги із Республіки Польща
4 Вересня07:20 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
Останні новини