ГоловнаОстанні новини28 Липня, 2021р.
 Версія для друку

Для того, щоб канікули пройшли безпечно: рятувальники ДСНС нагадують батькам про необхідність дбати про дозвілля дітей

Опубліковано: 28.07.2021, 07:30

 Діти продовжують насолоджуватися такими бажаними і тривалими канікулами. Саме у цей період, коли юні дослідники лишаються вдома самі, а також проводять багато часу на вулиці, рятувальники наголошують на неухильному дотриманні правил безпечної поведінки.

Аби убезпечити підростаюче покоління від надзвичайних подій в літній період, рятувальники проводять профілактичну роботу з вихованцями таборів.  23 липня така зустріч із представниками Служби порятунку відбулася у Запоріжжі. В інтерактивній формі рятувальники розповіли дітям про правила безпечного поводження на вулиці, вдома та під час відпочинку. Спеціалісти Головного управління ДСНС області розповіли про правила поведінки при виявленні підозрілих предметів, а також дітям нагадали ще й про тяжкі наслідки, до яких призводить нехтування правилами поведінки під час відпочинку на воді.

На Київщині 22 липня в дитячий оздоровчий комплекс "Джерело" Бучанського району навідались рятувальники для того, щоб урізноманітнити дитяче дозвілля і подарувати їм не тільки яскраві емоції, а й нові знання, що дозволяють уникнути потраплянню в надзвичайні ситуації в літній період. Наскільки важливо вміти правильно вести себе вдома, на дорозі, в школі, в лісі, біля водойми, як діяти, якщо ти опинився в біді, які номери телефонів допоможуть в екстремальній ситуації - з роз'ясненнями цих та інших питань в дитячому таборі виступили Фахівці ДСНС. Хлопчики та дівчатка із задоволенням брали участь в різних іграх, активно підтримували бесіди, ділилися з рятувальниками своїми знаннями з основ безпеки життєдіяльності.

Цього ж тижня працівники ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» завітали до вихованців дитячого садка «Капітошка». Дітлахам розповіли про правила пожежної безпеки у побуті та алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів. Особливу увагу звернули на такі актуальні теми, як правила безпеки життєдіяльності під час канікул та правила поведінки на воді. Після чого дітей ознайомили з пожежно-рятувальною технікою та спорядженням.

Загалом, просвітницька робота із підростаючим поколінням проводиться регулярно у кожному куточку країни.

Шановні батьки! З метою недопущення трагічних наслідків та травмування неповнолітніх, рятувальники закликають вас не залишати малолітніх дітей без нагляду та змалечку навчати їх основам безпеки!

Візьміть до уваги такі рекомендації:


   
Останні новини
16 Вересня07:19 Білгород-Дністровський район: рятувальники провели акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти”
16 Вересня07:09 Одещина: продовжується вакцинація рятувальників від гострої респіраторної хвороби COVID-19
16 Вересня07:01 Одеська область: рятувальники провели пізнавальний захід для першокласників
16 Вересня06:00 В українських закладах освіти стартували інтерактивні уроки в рамках акції «День з поліцейським та рятівником»
14 Вересня06:09 Подільський район: до рятувальників завітали маленькі гості
13 Вересня19:40 Одещина: рятувальники отримали гуманітарну допомогу від міжнародної благодійної організації
13 Вересня07:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
13 Вересня06:00 Одеська область: рятувальники проводять профілактичні рейди щодо безпечного відпочинку біля водойм
12 Вересня07:34 Денис Монастирський презентував пріоритетні напрями діяльності МВС
11 Вересня07:02 Одещина: рятувальники провели тактико-спеціальне навчання
10 Вересня05:44 Подільський район: рятувальники провели рейд у житловому секторі щодо попередження виникнення пожеж в природних екосистемах
8 Вересня07:19 Одещина: рятувальники проводять профілактичні рейди, щоб застерегти людей від небезпеки на воді
6 Вересня07:18 «Загублені в безкінечному просторі катакомб»
6 Вересня06:36 В Одеських рятувальників з робочим візитом перебувають колеги із Республіки Польща
4 Вересня07:20 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
Останні новини