ГоловнаОстанні новини27 Листопада, 2020р.
 Версія для друку

В ДСНС України відбулось 8-ме Засідання Змішаної Українсько-Французької міжурядової комісії з економічного співробітництва у форматі відеоконференції

Опубліковано: 27.11.2020, 07:35

26 листопада в ДСНС України відбулось 8-ме Засідання Змішаної Українсько-Французької міжурядової комісії з економічного співробітництва у форматі відеоконференції.

У засіданні взяли участь заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – торговий представник України Тарас Качка, заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Руслан Білошицький та інші. Французьку сторону представили: керівник Служби з двосторонніх економічних питань та міжнародної підтримки підприємств (Генеральна дирекція казначейства Франції) Мюріель Ляку-Лябарт, голова економічного відділу Посольства Франції в Україні Жан-Жак Гійодо, голова Бюро Fininter 2 (Бюро з державного фінансування експорту) Венсан Маріне, заступник директора служби з питань міжнародної торгівлі при Управлінні європейських та міжнародних справ Міністерства екологічних перетворень та солідарності Франції Олів’є Робіне.

Під час заходу сторони спілкувалися про перспективи розвитку торговельно-економічного співробітництва; проекти, що фінансуються французькою стороною та перебувають в процесі реалізації (стосовно гвинтокрилів (AIRBUS Helicopters), патрульних катерів (OCEA), будівництва станції питної води в м. Маріуполь (BETEN/STEREAU).

Також учасники Комісії обговорили фінансування проектів, що наразі на стадії переговорів. Один з таких стосується постачання до України пожежних автодрабин від французького виробника RIFFAUD.

Розкриваючи це питання, до присутніх звернувся заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Руслан Білошицький. Він поінформував, що делегація ДСНС за попередньою домовленістю з французькимим колегами відвідала у листопаді поточного року Департамент служби пожежної безпеки та порятунку міста
Сен е Марн (Франція), та зустрілася з керівником департаменту полковником Еріком Гаяром. Після цього українська сторона завітала до провідної французької компанії — виробника пожежної техніки Echelles Riffaud, де ознайомилась із виробничими потужностями та її продукцією. За результатами робочого візиту, делегація ДСНС визначила технічні характеристики пожежних автодрабин та їх комплектацію, можливих до постачання для потреб ДСНС.

Французька сторона зобов'язалась у найкоротший термін розглянути пропозиції ДСНС і надати інформацію щодо вартості та термінів постачання”, - підкреслив Руслан Білошицький. “Крім того попередньо досягнуто домовленості локалізації часткового виробництва пожежних автодрабин на території України”, - додав він.

Заступник Голови ДСНС України підкреслив, що українська сторона дуже зацікавлена у співробітництві з французькими колегами і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю та реалізацію суспільно важливих проектів.


   
Останні новини
17 Січня11:46 Порушення правил пожежної безпеки у житловому секторі призводить до смертельних випадків та травмування громадян!
17 Січня07:38 м. Одеса: запрацював пункт обігріву для населення
17 Січня07:25 Одеська область: рятувальники провели профілактичний рейд серед багатодітних сімей
17 Січня07:05 Безпека на дорозі!
16 Січня07:20 Увага! Попередження про ожеледицю
16 Січня07:07 Одеська область: рятувальники нагадують громадянам елементарні правила пожежної безпеки
16 Січня07:00 м. Одеса: рятувальники нагадали населенню правила безпеки у побуті
15 Січня06:10 Увага! Попередження про гідрометеорологічні явища
15 Січня06:00 ДСНС наголошує на небезпеці відвідування ледь замерзлих водойм
14 Січня06:01 Одещина: рятувальники посилюють роз'яснювальну роботу серед населення
13 Січня05:53 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили 730 вибухонебезпечних предметів
13 Січня05:50 Відбулось засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
12 Січня07:29 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 46 осіб та ліквідували 739 пожеж
12 Січня06:10 На Різдво підрозділи ДСНС здійснили 856 виїздів під час яких врятували 4 людей
11 Січня07:14 Дотримуйтеся правил безпеки під час святкування Різдва Христового!
Останні новини