ГоловнаОстанні новини3 Грудня, 2019р.
 Версія для друку

Одеські рятувальниці взяли участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»

Опубліковано: 03.12.2019, 11:45

       25 листопада весь світ відзначав Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками. Головне управління ДСНС України в Одеській області долучилося до Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”.

Так, 2 грудня, було проведено спільний захід Державної прикордонної служби та Головного управління ДСНС України в Одеській області - тренінгове заняття з жінками-рятувальницями, щодо необхідної самооборони. На заході було розказано та показано правові обставини необхідної самооборони, превенцію в даних випадках та засоби захисту. Також розповідалось про те, як потрібно себе вести в тих чи інших ситуаціях, які є можливості їх попередити та що для цього необхідно робити, та як правильно себе захистити. Були обговорені основні питання самооборони та на практиці відпрацьовані деякі з елементів захисту.

Психологи Головного управління акцентували увагу на стресових реакціях, які виникають у людини, під час екстремальних подій та на формуванні навичок ефективної поведінки для превенції та захисту від насильства.

Рятувальниці набули нових навичок під час проведення занять, які були корисні не тільки для свого самозахисту, а й надали можливість, під час практичного відпрацювання вправ самооборони позбутися негативного впливу стресу.

       «Було цікаво послухати про види самооборони та попрактикуватись з майстрами своєї справи, адже не зважаючи на тендітність жінок їм ніколи не завадить вміти постояти за себе», - сказала капітан служби цивільного захисту Вікторія Журавська.

      «Такий захід з жінками-рятувальницями необхідний на випадок виникнення агресії, загрози життю та здоров’ю з боку сторонніх осіб, не тільки у цивільному житті, а також під час виконання службових обов’язків. Тому під час заняття приділялась увага правовим аспектам, превенціїї та відпрацюванню практичних навичок» – сказав заступник начальника 10-го мобільного прикордонного загону – начальник відділу прикордонної служби «ДОЗОР» Одеса Андрій Криворучко.

 

DSC_0136.JPG  DSC_0211.JPG

DSC_0154.JPG  DSC_0188.JPG

DSC_0090.JPG  DSC_0250.JPG

ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
16 Грудня15:23 Одеська область: з метою запобігання виникнення пожеж та різних надзвичайних подій рятувальники провели профілактичну роботу з населенням
16 Грудня10:19 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 38 осіб та ліквідували 916 пожеж
16 Грудня09:39 Роздільнянський район: рятувальники нагадали працівникам лікарні правила пожежної безпеки у закладах охорони здоров’я та дії під час виникнення пожеж
16 Грудня07:07 Рятувальники нагадують дітям про правила безпеки життєдіяльності
14 Грудня14:39 Увага! Попередження про туман на території України
14 Грудня12:36 Одеса: рятувальники вшановують подвиг ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЄС
14 Грудня09:37 Звернення керівництва ГУ ДСНС України в Одеській області до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня09:27 Звернення Голови ДСНС України до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня09:00 Рятувальники вшанували пам'ять учасників ліквідації наслідків чорнобильської трагедії
13 Грудня11:17 Одеська область: рятувальники провели із школярами роз’яснювальні бесіди з безпеки життєдіяльності
13 Грудня07:52 В ДСНС відбулися командно-штабні навчання з питань реагування на загрози осінньо-зимового періоду
13 Грудня07:00 "Комісія з розслідування пожежі в одеському коледжі до 20 грудня відзвітує Кабміну", - Сергій Яровий
12 Грудня07:11 Увага! Попередження про туман на території України
10 Грудня06:40 Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі у побуті! Практичні поради як вберегти свою оселю від вогню
9 Грудня07:00 Від отриманих під час ліквідації пожежі травм у лікарні помер пожежний-рятувальник
Останні новини