ГоловнаОстанні новини10 Червня, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники нагадують дітям про літні правила відпочинку

Опубліковано: 10.06.2019, 08:00

У розпал літніх канікул рятувальники ДСНС не припиняють дбати про безпеку українських дітей та продовжують профілактичну роботу, відвідуючи санаторії та літні табори.

Так, 6 червня фахівці Управління ДСНС у Житомирській області провели урок «Зробимо життя безпечним!» для дітей на базі міського Палацу культури та пришкільного бібліотечного табору «Сонечко», що в обласному центрі. В рамках заходу рятувальники роз’яснили школярам правила безпечної поведінки у різних ситуаціях та розповіли чому небезпечно гратися із сірниками, запальничками, свічками тощо. Нагадали дітям і про алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечного предмету.

У Києві до 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини завітали діти, які відпочивають в літньому таборі «Артек». Хлопчики і дівчатка із цікавістю розглядали пожежну техніку й уважно слухали про можливості пожежних автомобілів. Окрім того, працівники Служби порятунку нагадали юним гостям правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, характерні для літнього періоду.

У свою чергу, психологи Головного управління ДСНС в Одеській області, в рамках акції “Запобігти! Врятувати! Допомогти!”, відвідали пришкільний табір “Веселка”, який розташований на базі Одеської загальноосвітньої школи №5. Фахівці навчили більш ніж 100 дітей правилам поведінки при пожежі, під час землетрусу, у натовпі та практично відпрацювали їх з учнями, навчили як опанувати себе під час паніки та надали основні поради вчителям щодо психологічного відновлення дітей, які стали свідками чи учасниками надзвичайних подій.

Крім того, ще до початку сезону відпочинку рятувальники перевіряли дитячі табори та заклади оздоровлення на предмет пожежної безпеки. Всього ж в Україні таких об’єктів, що готові прийняти дітей, налічується більше 17 тисяч. Так, першочергово перевірялись системи протипожежного захисту, наявність вогнегасників, вміння персоналу ними користуватись, утримання протипожежного водопостачання та електрогосподарства, а також шляхів евакуації. Водночас, з персоналом фахівці ДСНС проводили протипожежні інструктажі.

 

Шановні громадяни! Державна служба з надзвичайних ситуацій нагадує правила безпеки для дітей!

Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!


   
Останні новини
19 Вересня09:42 Рейтинг довіри українців до рятувальників ДСНС зріс до 64%
19 Вересня08:00 Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки на воді
18 Вересня14:55 Одещина: рятувальники взяли участь у партнерській співпраці
18 Вересня14:11 Одеська область: у день свого професійного свята рятувальники провели для дітей акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
17 Вересня14:14 Одеські рятувальники відзначили своє професійне свято
17 Вересня10:15 Привітання начальника Головного управління з Днем Рятівника
17 Вересня08:26 Привітання Голови ДСНС України з Днем рятівника
16 Вересня09:18 Одеська область: рятувальники проводять позапланові перевірки готелів та закладів відпочинку і оздоровлення
15 Вересня08:55 Пожежонебезпечний період у розпалі: поради від рятувальників як не спалити країну!
15 Вересня08:40 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території України
15 Вересня08:30 Головне управління ДСНС України в Одеській області нагадує суб’єктам господарювання, що декларацію відповідності вимогам протипожежної безпеки можна отримати онлайн.
13 Вересня10:30 м. Подільськ: рятувальники взяли участь у загальношкільних батьківських зборах
13 Вересня09:17 Одещина: начальник Головного управління відвідав підпорядковані підрозділи у районах області
13 Вересня08:35 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 42 тисячі вибухонебезпечних предметів
13 Вересня08:00 Одеська область: рятувальники дбають про безпеку громадян під час відпочинку на природі
Останні новини