ГоловнаОстанні новини16 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

Одеська область: проведено районний етап XXV Всеукраїнського фестивалю Дружин Юних пожежних

Опубліковано: 16.04.2019, 08:00

15 квітня найкращі команди Дружин юних пожежних Балтського району з’їхалися до с.Новополь, де було проведено  районний (відбірковий) етап XXV  Всеукраїнського фестивалю Дружин Юних пожежних . В конкурсі приймали участь команди 4 шкіл району.

Ро­з­почалося свято з урочистого ві­д­­­к­ри­ття, на якому з привітальним словом виступила член жюрі психолог ГУ  ДСНС  України в Одеській області, яка підкреслила, що цей конкурс не тільки вчить свідомому і грамотному ставленню до власної безпеки, до збереження життя  та здоров’я в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, не тільки залучає молодь до масово-роз'яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності та привертає особливу увагу школярів до героїчної професії рятувальника, а й гуртує довкола себе ініціативних, активних і талановитих  юнаків та дівчат, які будуватимуть нашу державу, дбаючи про її процвітання та добробут. Вона  також поба­жала школярам спортивного азарту під час змагань і успіхів у нелегкій бо­ро­­­тьбі за звання кращого.

У залі панувала святкова  атмосфера, піді­гріта духом азарту, адже учасники  команд  старанно готувалися до цього етапу впродовж всього року і мали бажа­ння якнайкраще продемонстру­ва­­ти свої знання та вміння. Уже традиційні для заходу конкурси «Ві­зи­тка» та «Домашнє завдання» цього разу були насичені цікавими номерами і несподіваними пісенними та танцювальними постановками. Тож у підсумку і глядачам, і журі було нелегко визначити переможців.

Справжнім випробуванням для юних рятувальників стали спор­тивні змагання, під час яких діти пови­нні бу­ли вміло користуватися ря­ту­ва­льним спо­рядженням, відрізняти отру­йні гри­би від їстівних, швидко відповідати на запи­тання з основ медицини, за­в’я­зувати туристичні ву­зли різними способами. Виконання даних вправ вимагало від юних рятувальників неабиякої згуртованості та хорошої фі­зичної пі­дготовки. Загалом яскраве відчуття свята, бажання пе­ремогти, ви­сокий рі­вень підготовки – все вражало і створювало особливу атмос­фе­ру свята, розкривало в уча­сників нові грані тала­н­тів та само­реалізації, надихало на демонструва­ння всього найкращого, чого вони на­вчилися у процесі підготовки до  зма­гань.

В рамках фестивалю було про­ве­дено і конкурс на кращий плакат соціальної реклами. Як відзначили члени журі, кожна команда творчо підійшла до вирішення завдання та оригіна­льно розкрила тема­тику безпеки життєдіяльності.

Тож не забуваймо, що усі учасники прагнули своїми виступами донести до людей одну просту істину: життя – одне і, щоб його зберегти, необхідно виконувати зовсім нескладні правила безпеки.   

photo_2019-04-15_12-37-10.jpg  photo_2019-04-15_12-37-21.jpg

photo_2019-04-15_12-37-14.jpg  photo_2019-04-15_12-37-17.jpg

ГУ ДСНС України в Одеській області

 

 


   
Останні новини
24 Квітня15:51 м. Одеса: рятувальники застерігають! Обережно - вибухонебезпечні предмети!
24 Квітня10:53 Правила безпеки під час Великодніх свят
24 Квітня10:20 м. Южне: рятувальники навчали дошкільнят правилам безпечної поведінки
24 Квітня07:10 м. Одеса: рятувальники проводять огляди протипожежного стану культових закладів
23 Квітня15:24 Саратський район: дошкільнята завітали на екскурсію до рятувальників
23 Квітня12:32 Роздільнянський район: рятувальники навчали школярів правилам безпеки життєдіяльності
23 Квітня08:04 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 60 осіб та ліквідували 1 тис. 778 пожеж
23 Квітня07:45 Одеська область: рятувальники проводять заходи для забезпечення безпечного святкування Великодня
22 Квітня06:22 Служба порятунку дбає про безпеку українських дітей
22 Квітня06:09 Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час проведення другого туру виборів Президента України підрозділи ДСНС несуть службу у посиленому режимі
21 Квітня14:16 “Ситуація повністю контрольована, підрозділи готові до виконання завдань за призначенням”, - Микола Чечоткін
21 Квітня08:16 Одеська область: психологи ДСНС навчають дітей
21 Квітня08:00 Одеська область: розпочався зональний етап фестивалю дружин юних пожежних
20 Квітня07:28 Лиманський район: проведені заходи щодо безпечних виборів Президента України у другому турі
20 Квітня07:20 м. Чорноморськ: рятувальники провели протипожежні інструктажі з головами виборчих дільниць
Останні новини