ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 5404

Останні новини

18 Липня15:10 Одеська область: рятувальники продовжують проводити профілактичні роботи з громадянами
18 липня рятувальники Лиманського районного сектору провели профілактичний рейд з місцевими мешканцями щодо профілактики попередження загибелі людей на водних об'єктах.
18 Липня12:25 В ДСНС обговорили питання підготовки та роботи підрозділів у день проведення позачергових виборів до Верховної Ради України
18 липня під головуванням Голови ДСНС Миколи Чечоткіна відбулася відеоселекторна нарада з керівниками територіальних підрозділів Служби щодо підготовки та роботи підрозділів у день проведення позачергових виборів до Верховної Ради України.
18 Липня11:28 м. Одеса: рятувальники провели інструктажі з пожежної та техногенної безпеки
18 липня для голів і членів виборчих дільниць Суворівського та Малиновського районів м. Одеса працівники підпорядкованих підрозділів Головного управління ДСНС провели інструктажі з пожежної та техногенної безпеки
18 Липня10:18 Одеська область: рятувальники здійснили ряд профілактичних робіт
У літній період стрімко зростає кількість пожеж в екосистемах. Це зумовлено тим, що громадяни обирають активний відпочинок в лісах, лісопаркових зонах та на водоймах. Людська халатність та незнання елементарних правил пожежної безпеки на відкритих територіях призводять до масштабних пожеж, на гасіння яких необхідна велика кількість сил та засобів.
18 Липня07:13 До завершення процесу волевиявлення громадян підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби
З метою підвищення готовності органів та підрозділів ДСНС до дій за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також організації заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення 21 липня позачергових виборів до Верховної Ради України, з 9 години 15 липня органи управління і сили ДСНС України переведені на посилений режим несення служби.
18 Липня07:00 Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки на воді
Тепла та сонячна погода сприяє тому, що люди масово вирушають на водойми, аби освіжитися та відпочити, однак не всі дотримуються правил безпечної поведінки на воді. Щоб уникнути трагедії під час відпочинку, необхідно завжди дотримуватися елементарних правил безпеки!
18 Липня06:54 Увага! Попередження про пожежну небезпеку!
За даними УкрГідрометцентру, 18 липня у більшості районів Одеської області надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.
17 Липня14:58 м.Подільськ: рятувальники провели заходи з питань пожежної безпеки на виборчих дільницях
17 липня рятувальники Подільського міськрайонного відділу провели заходи з питань дотримання правил пожежної і техногенної безпеки під час позачергових виборів народних депутатів України
17 Липня10:01 Роздільнянський район: рятувальники розповідали працівникам правила пожежної та техногенної безпеки на об’єктах підвищеної небезпеки
З метою попередження виникнення пожеж у місцях зберігання та переробки врожаю - 16 липня у м. Роздільна співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області розповіли працівникам технічного персоналу ПрАТ «Роздільнянський елеватор» - правила пожежної та техногенної безпеки на об’єктах підвищеної небезпеки та провели з ними додатковий протипожежний інструктаж.
17 Липня09:00 На Одещині відбулося відкриття першого Центру Безпеки громадян в області
16 липня в Авангардівській об’єднаній територіальній громаді Одеської області розпочав роботу перший на території Одещини Центр Безпеки громадян. З 2016 року в Україні вже успішно реалізовано 18 подібних проектів, зокрема, в Івано-Франківській, Полтавській, Дніпропетровській, Вінницькій, Черкаській та Донецькій областях.
16 Липня10:17 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 30 тисяч вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Лише впродовж минулої доби здійснено 49 виїздів, під час яких виявлено 224 боєприпаси, у тому числі 2 авіаційні бомби. ДСНС наголошує, що при виявленні ВНП найперше, що треба зробити — повідомити рятувальників, поліцейських та в жодному разі не чіпати знахідку. Однак люди іноді навіть не уявляють, якими наслідками може обернутися нехтування застереженнями.
15 Липня16:58 Одеська область: рятувальники провели додаткові інструктажі з приводу позачергових виборів народних депутатів
15 липня, у зв’язку з проведенням позачергових виборів народних депутатів до Верховної Ради України рятувальники у приміщенні Тарутинської РДА провели додаткові інструктажі з головами виборчих дільниць Тарутинського району, щодо дотримання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки. 
15 Липня11:18 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 47 осіб та ліквідували 1 тис. 556 пожеж
Впродовж минулого тижня (з 08.07 по 14.07) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
15 Липня09:26 Увага! Попередження про пожежну небезпеку!
За даними УкрГідрометцентру, 15 липня у більшості районів Одеської області надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
15 Липня08:55 Фахівці ДСНС дбають про безпеку врожаю та проводять профілактичну роботу на полях України
У розпал жнивної кампанії, рятувальники нагадують про необхідність дотримання протипожежних заходів в місцях збирання, переробки та зберігання зернових. Для цього вони здійснюють профілактичну роботу на полях, оглядають техніку, що використовують аграрії та спілкуються з керівниками сільгосппідприємств.
15 Липня07:48 Увага! Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку!
За даними УкрГідрометцентру, 13-14 липня у Вінницькій, Черкаській, більшості районів Рівненської, Хмельницької, Полтавської,Кіровоградської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, східних областей надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
12 Липня14:03 Одеська область: вогнеборці закликали населення дотримуватись правил пожежної безпеки в природних екосистемах
12 липня вогнеборці Балтського міськрайонного сектору та Лиманського районного сектору провели профілактичні бесіди з місцевими мешканцями щодо дотримання правил пожежної безпеки в природних екосистемах.
12 Липня11:58 Одеська область: рятувальники проводять профілактичні роботи із попередження загибелі людей на водних об'єктах
Всі знають, що найкраще рятує від літньої спеки прохолодна вода. Але, разом з тим, такий відпочинок може мати трагічні наслідки, особливо якщо нехтувати правилами безпеки.
12 Липня10:25 Ізмаїльський район: рятувальники продовжують контролювати зернозбиральну кампанію
Співробітники Головного управління ДСНС України в Одеській області продовжують нагадувати аграріям про необхідність дотримання протипожежних заходів в місцях збирання, переробки та зберігання зернових.
12 Липня08:30 Увага! Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку!
За даними УкрГідрометцентру, 12 липня у більшості районів Одеської області надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
12 Липня08:15 м. Одеса: рятувальники проводять заходи для гарантування безпеки громадян під час проведення позачергових виборів
Щодня співробітники ГУ ДСНС України в Одеській області здійснюють заходи для гарантування пожежної і техногенної безпеки під час позачергових виборів народних депутатів України та проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з членами виборчих комісій. Так, 10 липня рятувальники прийняли участь у навчальних зборах членів виборчих комісій Київського району м. Одеса. Головний інспектор Київського районного відділу м. Одеса капітан служби цивільного захисту Олександр Залевський нагадав присутнім про вимоги щодо обладнання протипожежного стану приміщень для проведення голосування, алгоритм дій при виникненні небезпечних ситуацій.
12 Липня08:00 м. Одеса: відбулось засідання Федерації пожежно-прикладного спорту
11 липня в ГУ ДСНС України в Одеській області відбулась нарада громадської організації “Спортивна Федерації пожежно-прикладного спорту”. Керівники дорослих і юнацької команди, спортсмени об'єктивно проаналізували стан роботи щодо підбору, підготовки учасників змагань, залучення молоді до зайняття пожежно-прикладним спортом. Визначені конкретні шляхи популяризації пожежно-прикладного спорту, покращення спортивної роботи, мотивації участі співробітників у змаганнях, придбання пожежно-технічного обладнання та удосконалення матеріальної бази.
11 Липня13:56 Роздільнянський район: рятувальники провели профілактичний рейд на місцевому ставку
Влітку, люди рятуючись від спеки, вирушають відпочивати до водойм. Однак, легковажне ставлення та ігнорування правил безпечної поведінки на воді, інколи призводить до трагедій. З початку 2019 року на водних об’єктах Одещини потонуло 23 людини з яких 2 дитини.

    Твіт