ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 6394

Останні новини

26 Жовтня12:12 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 50 людей та ліквідували 1 тис. 93 пожежі
Впродовж минулого тижня (з 19 по 25 жовтня) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
26 Жовтня07:15 Рятувальники забезпечують пожежну та техногенну безпеку під час проведення чергових місцевих виборів
Для того, щоб процес волевиявлення громадян під час місцевих виборів, які проходять сьогодні, 25 жовтня, відбувся без надзвичайних подій та небезпечних ситуацій, на усіх об’єктах, що функціонують як виборчі дільниці, рятувальники здійснюють чергування.
26 Жовтня07:02 Попередження про пожежну небезпеку
За даними УкрГідрометцентру, 26-27 жовтня на Одещині утримається надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
26 Жовтня06:00 Органи управління та формування ДСНС переведені на посилений режим несення служби
З метою підвищення готовності органів та підрозділів ДСНС до дій за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також організації заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення 25 жовтня виборів до місцевих рад України, з 9 год. 24 жовтня по 21 год. 27 жовтня органи управління і підрозділи ДСНС України переведені на посилений режим несення служби.
25 Жовтня05:59 Вогнеборці закликають громадян дотримуватися правил експлуатації засобів опалення під час обігріву оселі!
Зниження температурних показників спонукає громадян активніше використовувати засоби опалення для обігріву оселі: електрообігрівачі, печі, газові прилади тощо. При цьому, в осінньо-зимовий період в рази збільшується статистика займань у житловому секторі, що часто спричинено нехтуванням людей правилами пожежної безпеки. Наслідки такого недбальства можуть бути вельми трагічними.
25 Жовтня05:00 Психологи ДСНС взяли участь у підвищенні кваліфікації державних службовців
За запрошенням Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, начальник психологічної служби ГУ ДСНС України в Одеській області – радниця начальника Головного управління з гендерних питань Майя Грінько провела семінар-практикум серед державних службовців обласної та районних державних адміністрацій Одеської області, в рамках спеціальної короткострокової програми «Практичні аспекти впровадження європейських стандартів гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству».
24 Жовтня06:43 З 21 жовтня по 1 листопада МВС переходить на посилений варіант несення служби
Під час селекторної наради перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий заявив, що з 21 жовтня по 1 листопада МВС переводиться на посилений варіант несення служби.
23 Жовтня10:44 Заява міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у зв’язку з завершенням виборчої кампанії
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звернувся до виборців напередодні виборів до місцевих рад.
23 Жовтня07:00 м. Подільськ: рятувальники провели профілактичний рейд в житловому секторі
22 жовтня, працівники Подільського міськрайонного відділу провели профілактичний рейд в одному з мікрорайонів міста Подільська.
22 Жовтня06:41 Рятувальники нагадують громадянам правила безпечного обігріву помешкань
У період похолодання та із початком опалювального сезону, зазвичай різко зростає кількість пожеж у помешканнях громадян. Зазвичай, до цього призводить необережне використання електрообігрівачів та опалювальних печей, їхня несправність, перевантаження електромереж, тощо. У більшості випадків пожежі трапляються з вини самих громадян. Адже підготовка котлів, печей, димоходів, а також обігрівачів до безпечної роботи це — обов’язок саме мешканців будинків. Так, в осінньо-зимовий період кількість пожеж, що виникає у житловому секторі може досягати більше 150 випадків на доб
22 Жовтня06:40 Рятувальники закликають дорослих дбати про безпеку дітей у побуті та поза оселею
Безпека дітей завжди у пріоритеті рятувальників. Молоде покоління — це майбутнє нашої нації, і від того, які цінності та звички дорослі закладуть у дитину в юному віці, залежить наскільки безпечною буде її життєдіяльність, та добробут її оточення.
22 Жовтня06:31 м. Одеса: Рятувальники завершують перевірки об'єктів, де будуть розміщені виборчі дільниці
Рятувальники завершують перевірки об'єктів, де будуть розміщені виборчі дільниці та вкотре звертають увагу керівників об'єктів на наступні вимоги.
22 Жовтня06:22 Одещина: рятувальники підбили підсумки роботи за 9 місяців поточного року
21 жовтня у приміщенні Головного управління ДСНС України в Одеській області, з дотримання всіх небхідних заходів безпеки карантинного режиму, відбулась нарада за підсумками діяльності підрозділів за 9 місяців поточного року.
17 Жовтня09:54 м. Одеса: рятувальники провели інструктаж з головами виборчих комісій
16 жовтня в приміщенні Малиновської районної адміністрації рятувальники Малиновського районного відділу провели протипожежний інструктаж з головами виборчих дільниць, які відносяться до міської територіальної виборчої комісії Малиновського району, щодо дотримання вимог правил пожежної безпеки на виборчих дільницях.
17 Жовтня09:02 Рятувальники взяли участь у навчаннях з організації взаємодії органів системи МВС щодо спільного виконання завдань під час місцевих виборів (ВІДЕО)
13 по 16 жовтня в Україні проходили командно-штабні навчання з організації взаємодії та координації дій органів системи МВС щодо спільного виконання завдань під час підготовки до місцевих виборів та у день волевиявлення громадян 25 жовтня.
17 Жовтня08:00 м. Одеса : рятувальники провели заняття із газодимозахисної служби
16 жовтня на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Одеській області відбулись заняття з особовим складом Головного управління із газодимозахисної служби.
16 Жовтня07:42 Одещина: рятувальники обстежують стан пожежної та техногенної безпеки виборчих дільниць
Для забезпечення належного рівня пожежної безпеки під час підготовки і проведення місцевих виборів, на усій території області фахівці Служби порятунку здійснюють обстеження об’єктів, де під час місцевих виборів діятимуть виборчі дільниці.
15 Жовтня07:06 м. Одеса: рятувальники вшанували захисників України
14 жовтня у велике свято Покрови Пресвятої Богородиці відзначається День захисника України. Керівництво Головного управління ДСНС України в Одеській області взяло участь у покладанні квітів біля меморіального каменю закладеному на місці спорудження Меморіалу воїнів міста Одеси та Одеської області, які загинули в зоні проведення АТО.
15 Жовтня06:59 м. Южне: рятувальники проводять заходи з метою запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції
13 жовтня, рятувальники 41-ї державної пожежно-рятувальної частини продовжують проводити дезінфекційні заходи щодо попередження розповсюдження коронавірусної інфекції серед працівників підприємства АТ “Одеський припортовий завод”.
13 Жовтня07:45 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 28 людей та ліквідували 2 тис. 285 пожеж
Упродовж минулого тижня (з 05.11 по 11.10) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
13 Жовтня07:22 Одещина: з метою забезпечення належного рівня пожежної безпеки рятувальники продовжують перевіряти виборчі дільниці
Аби забезпечити безпеку виборців та працівників, задіяних до виборчого процесу, під час місцевих виборів, співробітники Лиманського, Тарутинського, Подільського та Овідіопольського районів провели перевірку виборчих дільниць.
12 Жовтня07:23 Відбулося відведення сил ДСНС, які були задіяні для ліквідації надзвичайної ситуації, пов'язаної з лісовими пожежами на території Луганської області
10 жовтня відбулося відведення сил Державної служби з надзвичайних ситуацій з Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської та Харківської областей, які були задіяні для ліквідації надзвичайної ситуації, пов'язаної з лісовими пожежами на території Луганської області.
12 Жовтня07:21 Одеська область: на екскурсію до пожежної частини завітали школярі
Досить важко відшукати дитину, яка байдуже поставиться до реву сирени пожежної машини, до форми рятувальників, та й просто до пожежної справи.
10 Жовтня08:00 Місцеві вибори 2020: МВС залучає мобільні групи та авіацію для реагування на всі протиправні дії
Для забезпечення належного рівня пожежної безпеки та з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій під час підготовки і проведення місцевих виборів, фахівці Служби порятунку на території всієї країни здійснюють обстеження об’єктів, на яких діятимуть виборчі дільниці. Про це під час наради в МВС заявив Голова ДСНС Микола Чечоткін.
8 Жовтня07:00 Одеська область: рятувальники провели перевірку виборчих дільниць
7 жовтня працівниками Ренійського та Березівського міськрайонного сектору проведені позапланові перевірки виборчих дільниць.

    Твіт