ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 6268

Останні новини

14 Серпня07:00 Одещина: рятувальники проявляють турботу про безпеку школярів
Кілька тижнів залишилося до початку нового навчального року, коли діти знову займуть парти та наповнять навчальні класи загальноосвітніх шкіл. Для того, щоб новий навчальний рік був плідним і безпечним, рятувальники здійснюють позапланові перевірки стану пожежної і техногенної безпеки в навчальних закладах. Зокрема, 13 серпня такі перевірки були проведені в Одеському навчально-виховному комплексі “Морський ліцей-загальноосвітня школа № 24 I-III ступенів” та Одеському ліцеї “Фонтанський”.
14 Серпня06:50 Психологами ДСНС було проведено вивчення соціально-психологічного клімату серед команди з пожежно-прикладного спорту Одеської області
Психологами Головного управління ДСНС України в Одеській області було проведено вивчення соціально-психологічного клімату серед команди з пожежно-прикладного спорту, з метою підтримання психологічного здоров’я.
14 Серпня06:17 Від початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили майже 40 тисяч вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Лише впродовж минулої доби, 10 серпня, здійснено 66 виїздів, під час яких виявлено 448 боєприпасів.
13 Серпня07:01 Одеська область: рятувальники провели інформаційно-профілактичний захід
12 серпня співробітники Подільського міськрайонного відділу провели інформаційно-профілактичний рейд у с. Качурівка Подільського району. Під час заходу співробітники ДСНС України розповіли про небезпеку спалювання сухого листя та сміття, адже у пожежнонебезпечний період більшість пожеж відбувається саме через це.
13 Серпня06:20 м. Одеса: рятувальники відзначені за високий професіоналізм, проявлений при ліквідації надзвичайних ситуацій
12 серпня в ГУ ДСНС України в Одеській області відбулось нагородження відомчими відзнаками працівників, які проявили високий професіоналізм, рішучі і сміливі дії під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
13 Серпня06:13 Одеська область: рятувальники закликали дотримуватися правил безпечного поводження у природних екосистемах
Рятувальники активно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо попередження виникнення пожеж на відкритих територіях та у природних екосистемах. Тож 12 серпня фахівці Овідіопольського районного сектору та Кодимського міськрайонного сектору провели профілактичні рейди у лісових масивах району. Під час заходів рятувальники акцентували увагу громадян на основних причинах виникнення загорань у природних екосистемах, розповіли про те, яку шкоду навколишньому середовищу може нанести навіть невелике горіння, довели до відома статистику пожеж на території області.
12 Серпня16:08 Увага! Попередження про погіршення погодних умов на півдні
За прогнозом УкрГІдрометцентру, до кінця доби, 12 серпня, у південних областях грози, місцями шквал 15-20 м/с (І рівень небезпечності).
12 Серпня07:19 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 44 особи та ліквідували 3 тис. 94 пожежі
Упродовж минулого тижня (з 03.08 по 09.08) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів. Від початку тижня зареєстровано 3 тис. 826 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 44 особи.
12 Серпня07:00 Одеська область: рятувальники нагадали громадянам безпечні правила поведінки в екосистемах
11 серпня рятувальники Біляївського району провели черговий рейд серед мешканців міста Біляївка щодо попередження пожеж в екосистемах.
12 Серпня06:15 Рятувальники нагадують батькам про необхідність дбати про безпеку дітей!
Рятувальники завжди попереджають про те, що відсутність елементарного батьківського нагляду може коштувати дитині життя. Під час тривалих літніх канікул вони частіше залишаються самі і шукають розваг біля водойм, у покинутих будівлях чи у недобудовах, а також в інших небезпечних місцях. Саме тому фахівці Служби порятунку вкотре нагадують про наслідки ігнорування дорослими правил безпеки під час дитячого дозвілля. Наслідки, на жаль, не змушують себе довго чекати.
11 Серпня06:19 Одещина: рятувальники проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення
Протягом вихідних днів рятувальники проводили інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населенням з метою запобігання небезпечних подій. Так рятувальники Подільського району провели профілактичні рейди на ставках в с. Новоселівка, щодо запобігання загибелі людей під час відпочинку на водних об’єктах. Рятувальники Лиманського районного сектору поспілкувалися з мешканцями в с. Першотравневе. Водночас, рятувальники Київського району м. Одеси провели черговий профілактичний захід на схилах морського узбережжя, що на станціях Великого Фонтану, де минулого тижня кілька разів палала суха трава.
11 Серпня06:02 Рятувальники України нагадують правила безпечного поводження на воді під час пляжного сезону
Головне завдання рятувальників під час пляжного сезону – створити максимально безпечні умови для перебування людей поблизу води. Тож, з метою профілактики випадків загибелі людей на водоймах, фахівці ДСНС регулярно проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення – як серед відпочивальників, так і любителів риболовлі, а також слідкують за тим, аби пляжі відповідали вимогам безпеки. За оперативними даними, на водних об’єктах України тільки від початку місяця загинуло вже більше 20 осіб.
10 Серпня10:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
10 серпня в Одеській, Миколаївській, східних, більшості центральних та західних областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
10 Серпня06:04 Балтський район: рятувальники провели профілактичний рейд у лісових масивах
З метою запобігання пожеж у лісових масивах рятувальники Балтського міськрайонного сектору провели рейд в лісових масивах району. Під час рейду фахівці ДСНС наголошували на тому, що у більшості випадків лісові пожежі виникають через необережність людей: непогашеного вогнища, кинутого недопалка. Розводячи багаття, люди не завжди дотримуються елементарних правил пожежної безпеки, що у свою чергу може призвести до лісової пожежі, наслідки якої важко передбачити.
8 Серпня07:13 Арсен Аваков: МВС потребує придбання спеціальних кораблів для рятувальних операцій та гуманітарного розмінування
В рамках візиту Арсен Аваков, разом з головою ДСНС Миколою Чечоткіним та контр-адміралом, начальником регіонального управління морської охорони Олегом Костуром, обговорив можливість придбання спеціальних кораблів для рятувальників з одним з лідерів італійської суднобудівної галузі – T. Mariotti та Італійським державним експортним агентством.
8 Серпня07:02 Україна та Італія підпишуть Меморандум про взаємодію служб з надзвичайних ситуацій, – Арсен Аваков
Україна та Італія підпишуть Меморандум про взаємодію служб з надзвичайних ситуацій. Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив під час зустрічі з заступником керівника департаменту цивільного захисту Італії Марією Сікларі. Сторони обговорили дії італійського координаційного штабу з локалізації та ліквідації поширенню COVID-19 та подальші кроки з реагування на поширення коронавірусу.
6 Серпня07:15 Одеська область: рятувальники не припиняють проводити профілактичну роботу з населенням біля водойм
5 серпня з метою попередження трагічних випадків на водних об’єктах рятувальники Кодимського та Лиманського районів провели профілактичний рейд в місцях масового відпочинку людей на воді.
6 Серпня07:00 Одеська область: рятувальники провели навчання в трудовому колективі ПП «ПК «Агродім»
5 серпня співробітники Подільського міськрайонного відділу провели виступ-навчання з питань пожежної безпеки для працівників ПП «ПК «Агродім».
5 Серпня07:15 Одещина: рятувальники роз'яснюють громадянам вимоги правил безпеки на водних об'єктах
З метою попередження випадків загибелі людей на водних об’єктах співробітниками Лиманського районного сектору ГУ ДСНС України в Одеській області проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з відпочивальниками на березі лиману в с. Кордон Лиманського району. Цього дня співробітники Овідіопольського районного сектору провели профілактичний рейд серед гостів та мешканців району. Рятувальники спілкувались з громадянами про безпеку на воді.
5 Серпня07:00 Білгород-Дністровський район: рятувальники провели навчання персоналу спеціалізованого будинку дитини
В Білгород-Дністровському спеціалізованому будинку дитини рятувальники провели інструктаж персоналу щодо дотримання заходів пожежної безпеки. Працівники ДСНС зазначили про основні вимоги щодо дотримання протипожежного режиму у закладах з цілодобовим перебуванням людей, недопущення дитячих пустощів з вогнем та паління, перевірили найбільш уразливі питання, порушення яких може привести до небезпечних подій.
5 Серпня06:21 Арсен Аваков: МВС потребує придбання спеціальних кораблів для рятувальних операцій та гуманітарного розмінування
В рамках візиту Арсен Аваков, разом з головою ДСНС Миколою Чечоткіним та контр-адміралом, начальником регіонального управління морської охорони Олегом Костуром, обговорив можливість придбання спеціальних кораблів для рятувальників з одним з лідерів італійської суднобудівної галузі – T. Mariotti та Італійським державним експортним агентством.
5 Серпня06:10 Від початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 37 тисяч вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Лише впродовж 3 серпня, здійснено 46 виїздів, під час яких виявлено 393 боєприпаси, у тому числі 1 авіаційну бомбу. З початку року піротехніками ГУ ДСНС України в Одеській області знешкоджено понад 2,6 тис. вибухонебезпечних предметів.
5 Серпня05:58 Одещина: школяр нагороджений за врятоване життя на воді
В Таїровській об'єднаній територіальній громаді відбулось нагородження 15-річного підлітка Микити Пономаренка, який під час перебування на міському пляжі 1 серпня врятував чоловіка на воді. Добрі побажання та настанови були виказані секретарем Таїровської селищної ради Ларисою Бурлака та разом з подякою молодому чоловіку вручений сертифікат на одноразову грошову допомогу у розмірі 5 тис. грн. Водночас, рятувальники нагородили Микиту, учня Одеської загальноосвітньої школи №65, грамотою та цінним подарунком і запросили після закінчення школи неодмінно вступати до навчального закладу ДСНС, адже його покликання — рятувати людей.
5 Серпня05:50 Одеська область: рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки
Співробітники Подільського міськрайонного відділу провели інформаційно-роз'яснювальну роботу серед мешканців у с. Олександрівка. Під час бесід рятувальники нагадали правила безпеки на водних об’єктах у літній період, та про небезпеку нехтування правил пожежної безпеки у лісових та паркових зонах, ознайомивши зі статистикою пожеж в екосистемах у 2020 році.
4 Серпня07:30 Рятувальники привітали ветерана з ювілеєм
Сьогодні, 3 серпня відзначає свій 70-й день народження ветеран внутрішньої служби Костянтин Облапов. Привітали ветерана зі святом обласна рада ветеранів Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту та керівництво Головного управління ДСНС України в Одеській області.

    Твіт