ГоловнаНадзвичайні події
Знайдено: 9134

Надзвичайні події

15 Жовтня18:44 Одеська область:рятувальники деблокували пасажира з понівеченого салону автомобіля
15 жовтня о 14 годині 13 хвилин до Служби надійшло повідомлення, що в селі Миколаївка, Овідіопольської територіальної громади сталася дорожньо-транспортна пригода, потрібна допомога по вилученню постраждалого з автомобіля.
12 Жовтня08:41 Одеська область: рятувальники ліквідували загоряння житлового будинку
11 жовтня о 16 годині 59 хвилин до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що в селі Мирнопілля по вулиці Молодіжна, буд.18 загорання житлового будинку (Болградський район, Арицьзька ТГ).
11 Жовтня15:44 Одеська область: рятувальники врятували собаку, яка впала до 5 метрової ями
11 жовтня о 13 годині 25 хвилин до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що за адресою: село Санжійка, вулиця Троїцька (Овідіопольський район) біля моря, потрібна допомога по рятуванню собаки з ями глибиною близько 5 м.
9 Жовтня09:50 Одеська область: на пожежах у житлових будинках, загинуло дві людини
Сьогодні, о 05 годині 04 хвилини, до Служби порятунку надійшло повідомлення про загорання приватного будинку у селі Палійове Вигоднянської територіальної громади. По прибуттю на місце виклику рятувальників, встановлено загорання одноповерхового житлового будинку відкритим полум'ям.
8 Жовтня08:56 місто Одеса: рятувальники ліквідували займання на горищному приміщенні
О 22 годині 14 хвилин підрозділи були спрямовані на вулицю Торгову, 43 де, за повідомленням, спостерігалося загорання даху житлового будинку.
7 Жовтня15:35 місто Одеса: рятувальники ліквідували загорання в одноповерховій будівлі
7 жовтня о 14 годині 18 хвилин до Служби порятунку надійшло повідомлення про загорання одноповерхової будівлі по вулиці Старопортофранківська, 34.
7 Жовтня12:29 місто Одеса: рятувальники ліквідували загоряння триповерхової будівлі
7 жовтня о 09:06 у м. Одеса по вул. Миколаївська дорога, 144 на території заводу ПАТ «Одескабель» на другому поверсі триповерхової будівлі виникла пожежа. Спостерігалось сильне задимлення.
5 Жовтня18:52 Одеська область: рятувальники ліквідували загорання у пришвартованому буксирі
Сьогодні, о 16 годині 21 хвилин, надійшло повідомлення про те, що у місті Ізмаїл, на території Ізмаїльського судноремонтного заводу в пришвартованому буксирі виникла пожежа. По прибуттю на місце виклику рятувальників, встановлено, загорання у каюті пришвартованого буксиру, який знаходиться на ремонті.
5 Жовтня05:45 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 38 осіб та ліквідували 1 тис. 479 пожеж
Упродовж минулого тижня (з 27.09 по 03.10) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
4 Жовтня20:02 Одеса: рятувальники ліквідували пожежу в технічному приміщенні Одеської національної морської академії "Екіпаж"
Сьогодні, о 16 годині 29 хвилин, до Служби Порятунку надійшло повідомлення про те, що у місті Одеса, по вулиці Маловського, 10, сталося загорання будівлі, що знаходяться на території морської академії.
30 Вересня11:08 Одеська область: рятувальники ліквідували пожежу у житловому будинку та під час розборки та проливки конструкцій виявили загиблу жінку
Сьогодні, о 04 годині 15 хвилин, до Служби Порятунку надійшло повідомлення про те, що у місті Чорноморськ, по вулиці Транспортна, 16 виникла пожежа в житловому будинку. По прибуттю на місце виклику, було встановлено загорання житлового будинку та поруч розташованоі споруди, що не експлуатується.
30 Вересня10:47 Одеська область: на пожежі виявлено загиблого чоловіка
Вночі, о 23 годині 26 хвилин, до Служби Порятунку надійшло повідомлення про те, що в у селі Главани, Болградського району, виникла пожежа в господарчій споруді. По прибуттю на місце виклику, було встановлено загорання в приміщенні колишньої вівчарні, що не експлуатується.
28 Вересня07:18 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 38 осіб та ліквідували 900 пожеж
Упродовж минулого тижня (з 20.09 по 26.06) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів. Від початку тижня зареєстровано 1 тис. 287 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 38 осіб.

    Твіт