ГоловнаАнонси9 Вересня, 2019р.
 Версія для друку

В місті Одеса 16 вересня відбудеться Всеукраїнська акція "Запобігти.Врятувати.Допомогти." до Дня рятівника на пляжі Ланжерон (відкрита територія біля дельфінарію "Немо")

Опубліковано: 09.09.2019, 12:03

Увага!!! Запрошуємо всіх на Всеукраїнську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» з нагоди Дня рятівника.

Акція відбудеться  з 12:00 до 15:00 години в м. Одеса на пляжі Ланжерон (відкрита територія біля дельфінарію «Немо»).

Не пропустіть нагоди відчути себе в ролі справжнього пожежного-рятувальника! Ви зможете стати свідками порятунку відпочивальників віднесених у море рятувальниками-водолазами, ознайомитись з нюансами роботи піротехніків та радіохіміків. Від психологів на вас чекають цікаві практичні ігри, які точно нікого не залишать байдужими. А співробітники громадської організації «Червоний хрест» навчать вас як правильно надавати першу домедичну допомогу потерпілому.

Танці та драйвова музика забезпечена!

Акредитація журналістів 13 вересня за номером телефону 722-92-86.

Чекаємо на вас з нетерпінням!


   
Анонси
16 Вересня11:00 16 вересня в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» співробітники Головного управління ДСНС України в Одеській області проведуть Всеукраїнську громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
24 Вересня12:00 В Одесі відбудеться профорієнтаційний інтерактивний дитячий захід «Місто професій»
29 Жовтня10:00 У Національному університеті цивільного захисту України відбудеться День відкритих дверей
9 Листопада12:36 Проводиться набір дітей віком від 10 до 18 років для занять з пожежно-прикладного спорту
9 Листопада13:00 Начальник сектора з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДСНС України в Одеській області проведе особистий прийом громадян Ширяєвського району
10 Листопада13:00 Начальник сектора з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДСНС України в Одеській області проведе особистий прийом громадян Ананьївського району
Анонси