Ізмаїльський район: рятувальники нагадали громадянам правила безпеки під час сигналу "Повітряна тривога"

clock
12.04.2024 15:46

З метою запобігання загибелі людей під час ворожих обстрілів Служба порятунку проводить інформаційні заходи з керівництвом, персоналом і відвідувачами об’єктів із масовим перебуванням людей. 
Зокрема, рятувальники здійснюють роботу з керівниками таких закладів у напрямку напрацювання принципової позиції щодо здійснення обов’язкової евакуації відвідувачів під час оголошення сигналу повітряної тривоги. А також допомагають у проведенні тренувальної евакуації людей під час загрози ворожих бомбардувань. Крім того, рятувальники проводять відповідні інструктажі з працівниками об’єктів із масовим перебуванням людей.
Так, в одному із супермаркетів міста Ізмаїл співробітники ДСНС перевірили готовність адміністрації до здійснення евакуації людей при оголошенні повітряної тривоги. 
Рятувальники наголошували, що єдиним правилом після отримання оповіщення про тривогу є прямування до найближчого укриття.
Кожному співрозмовнику фахівці ДСНС роздали інформаційні листівки з правильним алгоритмом дій під час оголошення сигналу "Повітряна тривога".

         

Схожі матеріали