Контраст
Шрифт

Жінки-співробітники прийняли участь у відомій телепрограмі

clock
09.03.2016 10:31

Особистість жінки-співробітника силових структур завжди цікавила пересічних громадян. Тому не випадково у Міжнародний жіночий день - 8 березня, жінок-співробітників Головного управління ДСНС України в Одеській області запросили до прямого ефіру відомої мешканцям міста програми «Вечірня Одеса», яка транслюється Одеською філією Національної телерадіокомпанії «Україна».

В студії чисельний колектив жінок територіального підрозділу представили заступник начальника відділу персоналу Головного управління підполковник служби цивільного захисту Олена Новицька та помічник начальника чергової зміни Оперативно-координаційного центру Головного управління майор служби цивільного захисту Ксенія Діденко.

У відвертій обстановці, яку створив у студії авторитетний журналіст Олександр Катунцев, наші колеги розповіли про завдання, які виконують рятувальники Одещини, навели приклади сумлінного виконання ними службового обов’язку, а також застережили громадян про необхідність суворого дотримання правил безпеки життєдіяльності у повсякденному житті. У студію поступали багаточисельні запитання та вітання в адресу учасників програми, що свідчить що захід пройшов вдало.

У завершення творчої зустрічі Олександр Катунцев зазначив, що жінки-учасники програми зачарували колектив телеканалу своєю ерудованістю та жіночістю і висловив сподівання на подальші зустрічі в ефірі.

 

 

Прес-служба ГУ ДСНС України

в Одеській області

Схожі матеріали