МНС висловлює подяку співробітникам Червоного Хреста України за допомогу населенню під час посилення морозів

clock
13.02.2012 10:27

Міністерство надзвичайних ситуацій висловлює свою повагу і подяку співробітникам Товариства Червоного Хреста України за те, що в умовах аномально низьких температур вони прийшли на допомогу рятувальникам і розгорнули широку діяльність, допомагаючи населенню пережити морози.

Міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога звертає увагу, що це товариство є добровільною громадською організацією і всі його члени самовіддано працюють заради благополуччя наших громадян.

«Громадськість повинна звернути увагу на подібні вчинки. Це благородна справа, яка безумовно заслуговує поваги. Щиро дякую за вашу роботу», - сказав Міністр.

Як відомо, протягом цієї зими товариство проводить акцію «Холодна зима. Допомагаємо нужденним». Її головна мета – попередити випадки переохолодження серед населення, при потребі забезпечити першою допомогою постраждалих, а також надати теплий одяг та взуття, профілактичні медичні засоби, засоби особистої гігієни, гаряче харчування та психологічну підтримку громадянам, які цього потребують.

Крім того, Міністерство надзвичайних ситуацій висловлює подяку всім співробітникам МНС та інших Міністерств, організацій, відомств і просто громадянам, які у важку хвилину не залишаються байдужими до долі інших людей і допомагають їм.

Прес-служба МНС

Схожі матеріали