МНС просить Уряд виділити кошти на придбання квартир мешканцям будинку, що обвалився в Макіївці

clock
10.02.2012 14:09

Донецька обласна державна адміністрація на доручення першого Віце-прем’єр-міністра України Андрія Клюєва провела засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та визнала обвал будинку у м. Макіївці - надзвичайною ситуацією регіонального рівня.

Міністерство надзвичайних ситуацій підтвердило це рішення, зробивши експертизу висновку комісії з ТЕБ та НС. На основі цього документу МНС направило Уряду проект розпорядження про виділення з резервного фонду державного бюджету 4,7 млн. гривень для придбання квартир і відселення мешканців зі зруйнованого будинку. Відповідні кошти Кабінет Міністрів України виділить у понеділок, 13 лютого, на своєму засіданні.

8 лютого внаслідок руйнування стіни житлового будинку № 79 на вул. Макарова без даху над головою за суворих морозів залишилися 80 людей, з яких 12 – неповнолітні. Мешканці були тимчасово розселені в готелях, лікарнях та у родичів.

Будинок визнано таким, що не відповідає санітарним і технічним вимогам, є непридатним для проживання та підлягає зносу, оскільки проводити капітальний ремонт недоцільно.

Прес-служба МНС

Схожі матеріали