Головне управління Державної техногенної безпеки України в Одеській області підвело перші підсумки

clock
08.02.2012 14:02

На нараді, яка пройшла 6 лютого в актовому залі Головного управління МНС України в Одеській області, були присутні Директор департаменту пожежної безпеки Державної техногенної безпеки України Михайло Байтала, заступник губернатора Одеської області Олександр Малін, заступник голови Одеської обласної ради Олексій Гончаренко, начальник Головного управління Державної техногенної безпеки в Одеській області Фелікс Юдицький, начальник Головного управління МНС в Одеській області Володимир Боделан, начальник відділу по боротьбі з корупцією Одеської обласної прокуратури Віталій Мельниченко та інші офіційні особи.

На підставі Указів Президента України від 9.12.10 р. № 1085 і від 6.04.11 р. № 392 реорганізовано Міністерство надзвичайних ситуацій України і створена Державна інспекція техногенної безпеки України, яка є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого прямує і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра надзвичайних ситуацій України.

Олександр Малін відмітив, що реорганізація управлінь МНС і держтехногенбезпеки в Одеській області пройшла швидко і злагоджено: "В Одеській області в останній період реорганізовувалося багато державних органів, тому є з чим порівнювати, – сказав Олександр Львович: Зустрічаючи ті ж практичні функціональні і фінансові проблеми, що і інші органи, схильні до реформування, цей орган провів свою реорганізацію значно успішніше і ефективніше, вирішуючи свої проблеми в дуже стислі терміни".

 

Також заступник губернатора Одеської області звернув увагу на встановлену в першу чергу координацію взаємодії з усіма суміжними структурами системи державного управління і законності у виконанні своїх функціональних обов'язків Головного управління Державної техногенної безпеки в Одеській області: "Відмінно від багатьох інших органів, які виконують "каральні" функції по відношенню до суб'єктів підприємницької діяльності скарг на перевищення повноважень і на порушення закону з боку цього органу не поступало", – Олександр Малін.

У свою чергу Михайло Байтала акцентував увагу на головне завдання управління держтехногенбезопеки – захист громадян від пожеж: "Наше загальне завдання – більше часу приділяти проблемам простих громадян, – сказав Михайло Романович : Щодня в Україні відбувається більше 150 пожеж, на яких гине, в середньому, 8 чоловік. Тому, я вважаю, що усі гілки влади, мають бути спрямовані на запобігання цьому. Особлива увага має бути приділена самотнім людям похилого віку і не благодійним сім'ям. Це і відвідування вдома, проведення бесід на тему пожежної безпеки. А якщо знайти фінанси за допомогою Добровільного пожежного товариства і допомогти малозабезпеченим сім'ям відремонтувати електричну проводку або піч, я думаю, результат буде на обличчя".

 

Фелікс Юдицький розповів про виконану роботу, спрямовану на профілактику пожеж і загибелі людей на них, про досягнення "молодого" управління, а також про плани на 2012 рік: "Пріоритетним напрямом в 2012 році буде проведення усебічної роботи щодо попередження пожеж і надзвичайних ситуацій, здійснення контролю за дотриманням і виконанням вимог законодавства в сферах пожежної і техногенної безпеки на об'єктах і в населених пунктах області" – резюмував Фелікс Леонідович.

Начальник відділу по боротьбі з корупцією Одеської обласної прокуратури Віталій Мельниченко у виступі підняв питання дотримання законності при проведенні перевірок об'єктів господарювання. На завершення колегії, співробітники, що відзначились, були нагороджені грамотами Державної техногенної безпеки України, Одеської обласної і міської рад.

Ольга САФРОНОВА

Схожі матеріали