Відбулася зустріч президента України В.Януковича з керівником МНС В.Балогою

clock
08.02.2012 12:10

Сьогодні у Києві відбулася робоча зустріч Президента України Віктора Януковича і Міністра надзвичайних ситуацій Віктора Балоги. Урядовець доповів Главі держави про дії МНС в умовах аномально низьких температур повітря та погіршення погоди в Україні.

Зокрема, міністр повідомив про настання другої хвилі похолодання в країні, яка, за прогнозами фахівців, викличе подальше посилення морозів, хуртовини та снігові заметілі. У зв’язку з тим мова йшла про дії урядового Оперативного штабу, регіональних підрозділів МНС і рятувальних сил щодо запобігання можливим надзвичайним ситуаціям на об’єктах інфраструктури і життєзабезпечення, порятунку і надання допомоги людям.

В.Балога докладно поінформував Президента про характер взаємодії МНС з іншими центральними і місцевими органами влади, комунальними і аварійними службами. «Робиться все необхідне, щоб уникнути збільшення людських втрат, не допустити критичних інцидентів у житловому секторі та на промислових об’єктах”, - запевнив міністр. Він також повідомив, що цієї п’ятниці звітуватиме про виконану роботу та її результати перед Верховною Радою України.

Глава держави особливо підкреслив важливість координації зусиль всіх відповідальних міністерств, інших органів влади та аварійно-рятувальних служб, яка має спрямовуватися на захист людей від холодів. «Треба до останнього морозного дня тримати ситуацію під контролем. Збереження життя і здоров’я людей, запобігання інцидентам – це на сьогодні головне завдання», - наголосив В.Янукович.

Прес-служба МНС

Схожі матеріали