Контраст
Шрифт

Жіноче обличчя Служби порятунку: історія Деменнікової Ольги — старшого психолога відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення ГУ ДСНС України в Одеської області

clock
13.10.2019 07:21

Наша сьогоднішня героїня пройшла чималий шлях заради своєї головної мети – стати справжнім психологом. І їй це вдалося. Шлях Ольги розпочався з непримітної економічної освіти, серйозного десятирічного служіння в армії. Та головне - Ольга занурилась у ,спочатку самостійне, вивчення психології після народження першої дитини та здобула, вже ціленаправлено, другу вищу освіту і отримала ступінь магістра психології. Зі слів самої Ольги, вона мріяла бути психологом саме в Службі порятунку,і потрапила саме туди, куди хотіла.

Наша Ольга прекрасна і турботлива мати аж трьох чудових діток, що є гордістю її сім'ї. А ще, у вільний від роботи час вона займається силовими тренуваннями. Та взагалі, наша Ольга екстремалка і хоробра жінка -спускалась з четвертого поверху по зовнішній стороні будинку випробуючи себе на страх висоти і на досягнутому не хоче зупинятись.

«Я дуже радію тому, як в мене все склалось. Отримую задоволення від своєї роботи, не зважаючи на всі труднощі нашої служби, які випадають. Я дійсно фанатик свого діла, своєї роботи» - Ольга Деменнікова.

6.jpgDSC_0355.JPG

DSC_0363.JPGDSC_0459.JPG

ГУ ДСНС України в Одеській області

Схожі матеріали