Контраст
Шрифт

Жіноче обличчя Служби порятунку: сектор зв'язків із ЗМІ та роботи з громадськістю

clock
17.06.2019 06:00

В діяльності Головного управління ДСНС України в Одеській області особливе місце займає сектор зв'язків із ЗМІ та роботи з громадськістю. Колектив загалом жіночий, але незважаючи на це дуже працьовитий і невпинний.
Адже кожного ранку мешканці Одещини цікавляться подіями і новинами і завжди на сайті Головного управління та у соціальній мережі інтернет вони отримають цікаву і корисну інформацію. Прес-секретар Ольга Сафронова має належний досвід роботи у різних сферах діяльності оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, що дає можливості їй відверто спілкуватись з журналістами, компетентно відповідати на можливі запитання, проводити брифінги та прес-конференції за участю широкого кола засобів масової інформації. Надійними помічницями керівника прес-служби є Ірина Балахніна, Олена Сусла, Вікторія Журавська, Дар'я Борщевська.
Саме завдяки їх плідній праці пітримується постійний публічний діалог Головного управління з громадськістю і завдяки оперативному висвітленню професійної діяльності рятувальників Служба порятунку отримує високу довіру і підтримку в українському суспільстві.  
Найкращі, найчарівніші, найпрекрасніші представниці Одеських рятувальників!

Від щирого серця бажаємо вам щастя, натхнення, міцного здоров’я та злагоди в родинах. Бажаємо вам терпіння, міцної сили духу та натхнення у вашій дуже необхідній професійній  справі.
DSC_0376.JPGDSC_0494.JPG

ГУ ДСНС України в Одеській області

Схожі матеріали