Контраст
Шрифт

Жіноче обличчя Служби порятунку: історія начальниці місцевої пожежної команди с. Шабо Ольгі Желибовській

clock
20.10.2018 06:55

Пожежна служба завжди вважалася долею сильних і мужніх людей. Так воно і є насправді, адже бути готовими прийти на допомогу в будь-яку хвилину, протягнути руку допомоги в будь-якій ситуації готові всі без винятку працівники пожежної охорони.
Місцевої пожежної командою села Шабо Білгород-Дністровського району Одеської області вже більше 15 років керує Ольга Степанівна
Желибовська. Народилася вона в с. Березняки Черкаської області. У 1978 році закінчила Кіровоградський машинобудівний технікум за спеціальністю технік-механік. Після закінчення технікуму потрапила працювати інженером у професіональну пожежну частину №2 по охороні м. Кіровоград.

У 1980 році разом з сім'єю переїхала жити в с. Шабо, де разом з чоловіком пішла працювати старшим інструктором в місцеву професійну пожежну частину №33. У 2001 році Ольга Степанівна переведена на посаду заступника начальники частини по службі. А у 2003 році, в результаті реорганізації, рішенням сільської ради та районного управління МНС Ольга Степанівна призначається начальником частини.
Сьогодні в підпорядкуванні Ольги Степанівни 9 чоловіків та 2 пожежних автомобіля. Поруч з нею ось уже 38 років працює старшим водієм і чоловік - Леонід Трохимович. А наша героїня є не тільки грамотним професіоналам своєї справи, а й люблячою дружиною, прекрасною мамою і турботливою бабусею. «Не важливо хто ти, чоловік або жінка. Якщо ти любиш свою професію, свою роботу, ніякі слова тут недоречні - йди і роби її, виконуй свій обов'язок. Попереду у нас, я думаю, ще багато викликів.
Ї наше завдання - допомагати людям, які потрапили в біду. І ми завжди готові прийти їм на допомогу, не дивлячись ні на що», - зазначила Ольга Степанівна.

2.JPG 1.JPG

ГУ ДСНС України в Одеській області

Схожі матеріали