Контраст
Шрифт

Жіноче обличчя Служби порятунку Одещини: історія Катерини Хасанової

clock
16.09.2018 09:33

Сьогоднішня героїня нашої рубрики “Жіноче обличчя Служби порятунку Одещини” - Катерина Хасанова, яка працює у 6 ДПРЗ Головного управління ДСНС України в Одеській області та входить до збірної команди з пожежно-прикладного спорту.

Народилась Катерина в Одесі, де закінчила школу та факультет фізичного виховання Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського. У 2007 року почала займатися легкою атлетикою, а в 2013 року потрапила до збірної України. У тому ж році в складі збірної взяла участь у Чемпіонаті світу, де дійшла до півфіналу. Кандидат в майстри спорту з легкої атлетики.

Взимку 2018 року в пожежно-прикладному спорті ввели жіночі команди. І Катерину запросили спробувати свої сили в цьому виді спорту. Уже взимку разом з командою вона вирушила на свої перші навчально-тренувальні збори. І не дарма. Катерині припав до душі пожежно-прикладний спорт і вона вирішила продовжіть свою спортивну кар'єру саме в цьому виді спорту. У березні на своїх на перших змаганнях Катерина зайняла треті місця в підйомі по штурмовій драбині і стометрової смуги перешкод, влітку на міжнародних змаганнях в Болгарії посіла 1 місце в підйомі по штурмовій драбині і 2 місце на стометрівці, а 15 серпня в складі команди Головного управління виступила на міжнародних змаганнях “Найсильніший пожежний-рятувальник” в м. Києві.

«Я ніколи не думала, що буду працювати серед таких мужніх людей, але тепер я впевнена, що моє життя надовго буде пов'язане зі службою порятунку, тому що це професія сильних, сміливих і мужніх», - розповіла нам Катерина.

Тож бажаємо нашій колезі невичерпного спортивного натхнення та нових перемог у пожежно-прикладному спорті.

DSC_0076.JPG

 

ГУ ДСНС України в Одеській області

Схожі матеріали