Контраст
Шрифт

Жіноче обличчя Служби порятунку : Історія Людмили Хренової з Дослідно-випробувальної лабораторії

clock
09.09.2018 06:46

Бажання носити офіцерські погони у 2006 році привело Людмилу Хренову до Університету Цивільного Захисту України в м. Харків і в 2008 році, на посаді інженера дослідно-випрбувальної лабораторії вона стала першою жінкою, що здійснювала самостійні виїзди на пожежі. Це була мрія, яка здійснилась!!!

3 2013 року по теперішній час Людмила обіймає посаду старшого інженера ДВЛ.

«Здається, що всі виїзди закарбувались в пам’яті на завжди. Не можливо забути співробітників пожежних частин, які страхують під час проведення динамічного огляду місця пожежі від потрапляння під обрушення будівельних конструкцій. Дуже шкода всіх, хто залишився без даху над головою. Але нестерпно жаль, коли люди залишаються в полум’ї пожежі назавжди. Важко тримати свої емоції під контролем коли поруч людина яка втратила рідних чи близьких. Але наша робота можлива лише за умови чітких дій, жорсткого самоконтролю, та відповідальності.

Я по життю  фаталіст, та визнаю панування над суспільством і людиною невідворотних сил, які наперед визначають їхню долю. Тому я впевнена що: «Не ми обираємо професію. Це професія обирає НАС», - розповідає Людмила Хренова

        

Людмила Сергіївна зазначає, що не шкодує, що пов’язала своє життя із Службою порятунку, адже поруч з нею працюють добрі жінки та мужні чоловіки.

DSC_0001.JPGDSC_0026.JPG

DSC_0033.JPGDSC_0041.JPG

 

Схожі матеріали