Контраст
Шрифт

Тендітні обличчя «Служби порятунку» Одещини

clock
08.03.2018 06:30

В діяльності Головного управління ДСНС України в Одеській області жінки займають особливе почесне місце, користаються повагою і пошаною у чоловіків. Переважно вони виконують професійні обов’язки у складі оперативно-диспетчерської служби, працюють у сфері профілактики надзвичайних подій, висвітлення діяльності підрозділів Головного управління у засобах масової інформації, кадрового та документального забезпечення. Це ті напрямки діяльності де жінки у силу притаманних їм особистих якостей можуть проявити себе якнайкраще.

Особливо відповідальна роботи диспетчерів пожежно-рятувальних підрозділів, адже вони першими отримують повідомлення про надзвичайну подію, від їх уміння вислухати потерпілих залежить розуміння ситуації, а в кінцевому рахунку оперативність дій особового складу. «Робота диспетчера досить складна і потребує високого рівня уваги у спілкуванні з людьми та вміння швидко приймати оптимальні рішення» - зазначає помічник начальника  чергової зміни Оперативно координаційного центру Головного управління Ксенія Діденко.

Професійні обов’язки від кожної жінки вимагають самодисципліни, постійної зібраності, організованості, здатності переносити усі службові незручності. Але не слід забувати, що у звичайному житті жінки «Служби порятунку» - це люблячі мами і дружини, добрі господині та берегині своїх родин. Тому служба цивільного захисту не робить їх суворими, а навпаки, вони стають більш добрішими і чуйними, адже допомагати людям є професійним покликанням.

Найкращі, найчарівніші, найпрекрасніші представниці Одеських рятувальників! Від щирого серця бажаємо вам щастя, натхнення, міцного здоров’я та злагоди в родинах. Нехай кожен день  буде наповнений любов’ю, увагою та турботою рідних та близьких! Дорогі жінки, ваша самовіддана праця, наснага і оптимізм допомагають долати всі негаразди сьогодення. І нехай лише заради однієї вашої посмішки весь світ захоче змінитися на краще!

DSC_0015.JPGDSC_0010.JPG

DSC_0086.JPGDSC_0002.JPG

DSC_0029.JPGDSC_00027.JPG

Прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області

Схожі матеріали