Контраст
Шрифт

м. Подільськ: представниця Служби порятунку стала переможницею у міському конкурсі «Жінка року»

clock
07.03.2017 09:18

Переможницею 11-го Подільського міського конкурсу «Жінка року» у номінації «Цивільний захист» стала провідний інспектор Подільського МРВ Головного управління ДСНС України в Одеській області старший лейтенант служби цивільного захисту Марта Шибицька.

Подільськ – місто славне жінками-трудівницями, які своєю працею роблять значний внесок в економічний та соціально-культурний розвиток міста. З метою визначення досягнень жінок в різних сферах суспільного життя, підвищення їх соціального статусу та відповідно до міської Програми з утвердження гендерної рівності, з 2007 року в Подільську започатковано проведення конкурсу «Жінка року».

Конкурсна комісія розглянула подання підприємств, організацій та установ міста, за результатами визначила переможцями конкурсу 20 жінок.

В міському будинку культури напередодні Міжнародного жіночого дня переможниць конкурсу привітала та нагородила дипломами, цінними подарунками й квітами перший заступник міського голови Тетяна Понепалюк. У своїй промові вона висловила теплі слова вдячності жінкам міста та зазначила про їх особливу роль в суспільстві.

Після офіційної частини для всіх присутніх розпочався святковий концерт, програма якого не залишила нікого байдужим. Щирі та душевні пісні й неперевершені танці були найкращим подарунком для всіх запрошених жінок міста.

DSC_0575(1).JPG

 Прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області

Схожі матеріали