Контраст
Шрифт

Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ)

Співробітництво з Організацією з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) здійснюється в рамках реалізації проектної діяльності Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

У 2011 році завершено реалізацію спільного проекту ОБСЄ - Україна «Надання Уряду Україні допомоги в реабілітації територій, забруднених вибухонебезпечними предметами часів минулих війн, в районі міст Керч, Севастополь і Біла Церква», який було започатковано у 2008 році.

У результаті реалізації проекту придбано та передано МНС 25 приладів для пошуку ВНП та 111 комплектів засобів індивідуального бронезахисту (захисні бронежилети та шоломи).

Проведено навчання фахівців піротехнічних підрозділів МНС, які виконують завдання з розмінування на територіях  Київської області, міст Керчі та Севастополя щодо користування приладами пошуку ВНП, переданих у рамках реалізації зазначеного проекту.

У 2012 році завершено реалізацію спільного проекту ОБСЄ - Україна «Підвищення обізнаності про ризики і загрози, пов’язані з вибухонебезпечними залишками війн (ВЗВ)», яким передбачалося налагодити систему інформування населення України про ризики і загрози, пов’язані з вибухонебезпечними предметами.

У рамках проекту ОБСЄ надало допомогу у підвищенні обізнаності дітей шкільного віку про ризики і загрози, пов’язані з ВЗВ.

У 2012 році розпочато реалізацію спільного проекту ОБСЄ - Україна «Підвищення спроможності Уряду України щодо виконання робіт з підводного очищення від вибухонебезпечних залишків війн акваторій Чорного та Азовського морів».

Метою проекту є розбудова спроможностей підрозділів ДСНС України щодо очищення морських акваторій України від вибухонебезпечних залишків війни

У 2013 році до реалізації плануються наступні проекти: 

«Підвищення спроможності Уряду України щодо виконання робіт з підводного очищення від вибухонебезпечних залишків війн  акваторій Чорного та Азовського морів»;

«Допомога Уряду України у реабілітації місцевостей, забруднених вибухонебезпечними залишками війн та унаслідок надзвичайних ситуацій у місцях зберігання боєприпасів»;

«Розбудова національної спроможності з гуманітарного розмінування в Україні».