ПРООН

У жовтні 2009 року було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та Програмою розвитку ООН (далі – ПРООН) щодо співробітництва у галузі зменшення ризиків природних катастроф та швидкого відновлення.

Співробітництво з Програмою розвитку Організацією Об’єднаних Націй ДСНС України здійснює з метою підвищення ефективності реагування на надзвичайні ситуації та виконання заходів з структурними органами ООН в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та ПРООН щодо співробітництва у галузі зменшення ризиків природних катастроф та швидкого відновлення.

У листопаді 2010 р. в м. Києві у рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між МНС України та ПРООН щодо співробітництва у галузі зменшення ризиків природних катастроф та швидкого відновлення, було організовано спільний триденний семінар на тему «Загальний огляд принципів зниження ризиків катастроф».

У травні 2012 р. в м. Києві відбувся триденний семінар на тему: «Планування відновлення життєдіяльності» під егідою Міжнародної стратегії ООН зі зменшення небезпеки стихійного лиха (ISDR).

Метою семінару було підвищення рівня обізнаності посадовців, відповідальних за організацію та проведення заходів відновлення у регіонах, які найчастіше потерпають від надзвичайних ситуацій, щодо найефективніших практик та міжнародного досвіду з відновлення життєдіяльності.