Контраст
Шрифт

Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ (GmbH)

Співпраця з Урядом Федеративної Республіки Німеччина в особі Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку в рамках реалізації проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH

 

Спільне прагнення ЄС та України до зміцнення стосунків у рамках європейської політики сусідства робить можливими поступову економічну інтеграцію та поглиблення співпраці.

У листопаді 2015 року досягнуто домовленість між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина. Під час переговорів були визначені пріоритетні напрями німецької співпраці заради розвитку з Україною:

демократія, громадянське суспільство, державне управління, регіональний розвиток та децентралізація

енергетика

сталий економічний розвиток.

20 серпня 2015 року між ДСНС України та Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини за сприянням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ) підписано меморандум з виконання проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями».

Метою даного проекту є посилення спроможностей ДСНС України та її партнерських структур, таких як ТЧХУ. Крім того, іншою цільовою групою проекту є ВПО та місцеве населення регіонів, де проживає найбільша кількість внутрішньо переміщених осіб, а саме Дніпропетровська, Харківська та Запорізькі області.

Проект розрахований на період з березня 2015 року до кінця лютого 2018 року.

Завданнями проекту є :

1) зміцнення спроможностей ДСНС та громадянського суспільства в управлінні надзвичайними ситуаціями;

2) технічна та консультаційна підтримка. Виявлення потреб і закупівля необхідних товарів для ДСНС, в тому числі необхідної будівельної та технічної інфраструктури та обладнання. Підвищення рівня кваліфікації особового складу ДСНС України;

3) надання підтримки населенню в кризових регіонах, в тому числі створення необхідної будівельної інфраструктури та надання товарів. Якщо заходи зі створення стійкої концепції ДСНС проводяться на національному рівні, то проект в питаннях закупівель і поставок орієнтується на потреби таких областей, як Дніпропетровська, Харківська та Запорізька.