Контраст
Шрифт

Республіка Білорусь

Співробітництво між ДСНС України та МНС Республіки Білорусь регламентується Угодою між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків, яка була підписана 7 липня 2000 року.

21 – 22 лютого 2012 року в м. Києві відбулась зустріч представників Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування Міністерства надзвичайних ситуацій України з представниками МНС Білорусії.

17 липня 2013р. під час зустрічі Голови ДСНС України Болотських М.В. та  Міністра з надзвичайних ситуацій Білорусі Ващенка В.О. у м. Гомель був підписаний План спільних заходів ДСНС України та МНС Республіки Білорусь з реалізації міжурядової угоди про співробітництво в галузі попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків на 2014-2016 роки.

На виконання Плану спільних заходів, співробітництво між ДСНС України і МНС Республіки Білорусь здійснювалося на регіональному рівні прикордонними територіальними підрозділами ДСНС України.