Контраст
Шрифт

Литовська Республіка

Співробітництво з Литовською Республікою у сфері цивільного захисту здійснюється відповідно до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про співробітництво в галузі попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків від 5 червня 2003 року.

У червні 2011 року делегація МНС під час робочого візиту до Міжнародного центру навчання рятувальників (м. Клайпеда, Литовська Республіка) ознайомилась з можливостями Центру та напрямами можливої співпраці у сфері підготовки українських рятувальників відповідно до міжнародних стандартів асоціації IRATA.

5 вересня 2014 року Департамент пожежної безпеки і рятування Міністерства внутрішніх справ Литовської Республіки передав гуманітарну допомогу до державного підприємства “Мобільний рятувальний центр” ДСНС України, а саме базові елементи для наметового табору, що здатен розмістити до 100 осіб. У комплекті є все необхідне для оперативного розгортання табору, зокрема намети, двоярусні ліжка, спальні мішки,  дизельні генератори, обігрівачі для наметів, ковдри, термоси і банки для питної води тощо.