ГоловнаОстанні новини14 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

Одеса: психологи ДСНС прийняли участь, в якості журі, у конкурсі на визначення кращого психолога Національної гвардії України.

Опубліковано: 14.02.2018, 16:18

До Державної служби України з надзвичайних ситуацій надійшов лист від Головного управління Національної гвардії України, щодо залучення представників психологічної служби ДСНС України  для участі, в якості журі, у першому етапі конкурсу на визначення кращого психолога Національної гвардії України у територіальних управліннях.

13-14 лютого 1 етап конкурсу пройшов у м. Одеса на базі військової частині Національної гвардії України. За першість Південного оперативно-територіального округу  змагалися 10 офіцерів-психологів із Одеської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей.

Оцінювало конкурсантів досвідчене журі, до складу якого спільно з представниками Національної гвардії України, Південного територіального управління НГУ, Військово-морських сил ЗСУ, ввійшла психолог відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення Головного управління ДСНС України в Одеській області Ольга Деменнікова. Також, у складі журі були міжнародний тренер з НЛП та військовий капелан.

 «Службі психологічного забезпечення Національної гвардії України в цьому році виповнився лишe рік. Психологи, що проходять службу в Нацгвардії були відібрані шляхом жорсткого конкурсу, чим вони одразу ж заявили про свої наміри працювати на результат. Тому сьогодні командування Національної гвардії вирішило перевірити професійний рівень психологів, яких навичок вони набули, чому навчились», - зазначив голова журі представник Головного управління НГУ Сергій Капітонов. 

Конкурс складався із трьох модулів: презентація власних професійних досягнень за минулий рік, демонстрація рівня знань щодо вимог нормативно-правових документів психологічного забезпечення та вміння вирішувати практичні завдання за різними напрямками психологічного забезпечення, які можуть виникати у військовослужбовців під час виконання службово-бойових завдань. 

 «Під час проведення конкурсу ми дізнали багато корисного із роботи психологів Національної гвардії України та поділилися своїм практичним досвідом надання психологічної допомоги особовому складу ДСНС та населенню, яке  постраждало у надзвичайних ситуаціях», - сказала психолог відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення Головного управління ДСНС України в Одеській області Ольга Деменнікова.

1.jpg 3.jpg
2.jpg 4.jpg

прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
19 Січня08:00 Одеські рятувальники напередодні Водохреща провели масштабний захід на березі моря
19 Січня07:56 м. Чорноморськ: рятувальники провели пізнавальний захід із школярами
19 Січня07:10 Рятувальники нагадують про правила безпечного купання на Водохреща
18 Січня08:53 Служба порятунку закликає українців дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті!
17 Січня08:19 Тарутинський район: рятувальники закликають любителів риболовлі бути обережними на кризі
16 Січня11:15 Увага! Погіршення погодних умов в Україні
16 Січня10:49 Кодимський район : рятувальники дбають про безпеку громадян
15 Січня15:08 м. Чорноморськ: рятувальники нагадали громадянам правила безпеки в зимовий період
15 Січня10:00 Подільський район: рятувальники продовжують проводити профілактичні заходи серед населення
15 Січня08:20 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні
14 Січня14:51 Болградський район: рятувальники провели рейд щодо дотримання правил безпеки на льоду
14 Січня11:58 м. Одеса: психологи ДСНС розпочали серію заходів з особовим складом щодо нейтралізації негативних наслідків психотравмуючих подій, пов’язаних з ліквідацією надзвичайних подій
14 Січня09:19 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 78 осіб та ліквідували 998 пожеж
14 Січня08:16 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні
13 Січня08:50 Служба порятунку закликає українців дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті!
Останні новини